Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok a cicának fehérjét?

Adhatok a cicának fehérjét?

Figyelt kérdés
A cicám most nagyon le van gyengülve egy sajnálatos baleset után, egész nap csak fekszik és magától nem megy enni csak ha elé rakom a tejet. Ezért gondoltam arra hogy esetleg adnék neki abból a fehérjeporból amit én is szoktam (Scitec) de nem vagyok benne biztos hogy szabad?!

2014. ápr. 3. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A cicát inkább ne mérgezd! Ha voltál már dokinál, akkor kövesd az utasoításait, ha nem, akkor vidd el. Macskának amúgy nem tudom milyen tejet adsz, de he simaa tehéntejet, akkor egy adagot 2 adag vízzel higíts, mert a cica nem tudja megemészteni a laktózt. Vannak kimondottan macskáknak készített tejek vagy kecsketej. Ezek jobbak a cicának. És nem tudom, mivel eteted, de próbáld meg valami igazán finom, illatos alutasakost, hátha azt megeszi. De mindenképp keressmfel orvost, ha még nem tetted meg!
2014. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem tejre és porra van szüksége!Vegyél neki Hill's a/d konzervet ami legyengült cicáknak van és calopet paszta se ártana,ha nem akar nagyon enni.
2014. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Jézus! Eszedbe ne jusson! Ha már fehérjét akarsz, akkor halat, húst, tojást adj neki!
2014. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor adj neki ilyen fehérjét, ha vesebeteg cicát szeretnél. Erre a macskák nagyon érzékenyek, tönkrevágod vele a veséjét! Lehet venni cicáknak való vitaminokat, immunerősítőket, roboráló szereket. Ajánlom a Vetri DMG-t, Macska Béres cseppet vagy Immunovet-et és mellé mehet minőségi szuperprémium táp, nyers csirkehús.
2014. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki tudott tanácsot adni!
2014. ápr. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!