Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám,1 hete nem...

Eltűnt a cicám,1 hete nem jött haza! Lehetséges, hogy elpusztult szegény, vagy van még rá esély, hogy viszontlátom szerintetek?

Figyelt kérdés
Többször megesett már, h napokig nem jött elő, kan macska, így nem volt meglepő, de mostmár kezdek aggódni!!! :(
2009. dec. 19. 22:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hete tűnt el egy feketefehér lány cicám. Én sem tudom mi lehet és nagyon aggódok már. Kérdezgettem a szomszédokat, az utcában mindenkit, de nem látták. Te is nyomozz, hátha meg lesz.
2009. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szia!

először is szép cica!:)

másodszor: szerintem még ne aggódj...nekem is van egy kandúr cicám,2 éves, nemrég eltűnt 6 napra...igaz h kandúr de soha nem szokott elmászkálni...(tényleg sose...) ö egy vörös fehér perzsacica :) nagyon koszosan de hazajött:) szval szerintem ne aggódj egyenlőre...

Még annyit h milyen környéken laksz? pl. sok autó jár?:s

2009. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
vidéki kisvárosban lakok, egy pici, nyugis utcában, azt, h elütötték, azt kizárnám
2009. dec. 19. 23:39
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép cicád van! Remélem,hogy csak elcsavargott. Egy nagyobb városban jóval több okod lenne az aggodalomra.

Remélem megkerül.

2009. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
lehetséges h befogták. bár nemhiszem mert visszatalálna hozzád. ha okos cica akkor nemüthettékel. deviszont lehet azértnemtalál haza mert ebben a hidegben megfagynak a szagok ami alapján visszatalálna hozzád szóval érdemesebb lenne kiplakátolnod ott ahol laksz.
2009. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
aranyos a cicád:) amúgy mondom ragassz ki "Eltűnt Cica!" plakátokat a városba! hátha látta valaki őt! akár a képet is rányomtathatod!
2009. dec. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kepzeld, az en cicam ugyanigy nez ki, 2 eves kandur es kerek 1 honapra eltunt a nyaron. O is elkenyeztetett, biztos voltam benne, hogy ragaszkodik hozzam, de ha en nem talaltam volna meg, talan magatol haza se jott volna. Valaki elkezdte etetni...

Van remeny, de setalgass a kornyeken es hivd!

2009. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
meg van a cicu?:(
2009. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
sajnos még mindig nincs meg a kis drágám, és már egyre kevésbé reménykedek :'(
2009. dec. 23. 21:30
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a hófehér perzsám leesett a 2. emeletről és 10 napig nem találtuk... de aztán meglett.. (már régen volt.)
2009. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!