Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Friskies, Kitekat, Darling...

Friskies, Kitekat, Darling eledelek prémium kajának számítanak?

Figyelt kérdés
Most Royal Canint kap a cicám, illetve néha Purina one-t. Ezek az agyonreklámozott tápok is vannak majdnem olyan jók? Vagy ilyen vizezett szarok? (whiskast próbáltuk egyszer, de attól kevésbé szilárdat és sokkal többet vécézett)
2009. dec. 21. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem prémium tápok.
2009. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Bár én kutyás vagyok, de a lényeg ugyanaz... Kérdeztem az állatorvost, hogy szerinte milyen tápot adjak a kutyáknak, jó-e a Friskies vagy a Darling. Azt mondta, hogy tökéletes, nem muszáj drága prémium tápokat venni, ő is ilyenekkel eteti a kutyáit és semmi bajuk. Tehát ezek nem számítanak prémium tápnak, de tökéletesen megfelelnek. Az utánam válaszolók pedig valószínűleg le fognak pontozni, pedig igazat írtam mert többször is megkérdeztem a dokit.
2009. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezek nem prémium tápok. Szerintem maradj a Royal Caninnál, az én macskám is azt eszi, de a kutyáim pl. utálják..

Én nem pontozom le az előttem szólót, én is kutyás vagyok.

Az én kutyáim Eukanuba-t esznek,és nekünk az állatorvos is ezt ajánlotta, vagy Acana-t...

2009. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
a véres eukanubát:(((( az gáz... a royal canin nálunk a nagy kedvenc... szerintem maradj annál... amiket felsoroltál, az alsó kategória... elég éles váltás lenne, a royal után ilyennel etetni.. de hogy nem számitanak prémium kajának, arra mérget vehetsz.
2009. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem, ezek nem prémium tápok. Nekem azt mondta az állatorvos (több is mondta már), hogy akkor etessem prémium táppal, ha nincs lehetőségem húst adni neki, mert a cica ragadozó. Szóval ha kap rendes húst, akkor nem baj, ha a kiegészítő táp nem prémium, azonban, ha nem tudsz neki csak tápot adni, akkor érdemesebb legalább egy középkategóriás minőséget választani :)
2009. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem prémium sőt legalsó kategória. Szerintem kiegészítő eledelként (hús mellett) sem funkcionálnak jól, mivel tele vannak színezékkel és mesterséges ízfokozókkal. Aztán a kedves gazdik csodálkoznak hogy annyi kedvenc pusztul el daganatos megbetegedésekben:(

Ha valaki csak táppal etet az legyen prémium, ha pedig hússal, felesleges mellé tápot adni, a -jól- főtt rizst a cicák ragadozó emésztőrendszere is meg tudja emészteni, javítja a széklet állagát, természetes, ellenőrzött és egyszerre 1 heti adagot is meg lehet főzni az előzőleg átfőzött húslevében:)

2009. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem prémium eledelek! Prémium pl. a Royal Canin, Hill's, Profilum.
2009. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem prémium kaják, és nem érnek semmit.


A Purina One nem olyan rossz, (inkább az, mint a Whiskas) de a legjobb a Royal Canin!

2009. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem prénium!!
2009. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A-A de a purina one-t imádják a macskák
2010. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!