Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macskámat hogyan...

Vemhes macskámat hogyan szoktassam az ellető ládához, boxhoz?

Figyelt kérdés

A macskám kb.1 hét múlva elleni fog (nagy a hasa,mellbimbói megduzzadtak,rózsaszinek)

Szóval csináltam neki 1 helyet,betettem simogattam,majd kiugrutt (ruhával tömött fonott kosár).Eddig 3-szor tettem bele és mind3 alkalommal kiugrott,félek hogyha többször probálom betenni akkor az ellenkezőt érem el vele.Légyszi segitsetek.Eddig 2szer fialt és mind2-szer tetszet neki a régebbi láda.Viszont az a láda,szétjött stb...

És a mostani nagyon nem tetszik neki.Válaszaitokat előre is köszönöm



2014. ápr. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
rakd bele a kedvenc plédjét vagy valami..... rakj a kosárba 3-4 jutalomfalatot....
2014. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ivartlanitás a legjobb. Én is ellneztem a beavatkozást de aztán rászántam magam(na jó lássuk mi lesz alapon) és egyáltalán nem bántam meg.
2014. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Vemhesen is lehet ivartalanítani gyakorlatilag az utolsó napig!
2014. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:köszönöm,ilyen válaszokat kérek.

2.-3:válaszoló:Igen szeretném ivartalanitani,de mindenképpen majd az ellés után 1-2 hónap múlva.Köszönöm az eddigi válaszokat.Ilyen válaszokat várok.

2014. ápr. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!