Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elviheti az anya őket? Bővebbe...

Elviheti az anya őket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1-2 napja született 3kiscica és sajnos az anyja nem oda fialt le ahova ellett neki készítve a hely és nincs sok rongy alattuk.Ha kiveszem őket amíg rongyokat teszek be neki akkor nem fogja elvinni őket?Vagy lehetséges lehet hogy nem fog törődni velük?

Előre is nagyon szépen köszönöm!


2014. ápr. 21. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg vagy őrülve???Kint vannak a kiscicák???Vidd be őket és az anyamacskát is.
2014. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok megőrülve,és nincsenek kint se,csak egy üres vödörbe fialt le és nincs semmi rongy se benne.

Azért kérdeztem hogy nem-e fogja elvinni őket?!

2014. ápr. 21. 15:41
 3/4 ecsemecse ***** válasza:
Vidd be a lakásba a piciket az anyával együtt és akkor sehova nem fogja tudni elvinni őket. Hozzánk nemrég egy kóbor mami fialt le, nem ismertem az anyát, de kedves volt, behoztam a picikkel együtt, azóta is itt szopiztatja őket, vigyáz rájuk. Ha jó a kapcsolatod a mamival és olyan helyre viszed a piciket, ahol be vannak zárva, akkor nem fogja elvinni őket.
2014. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd be, onnan már nem tudja elvinni!
2014. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!