Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 éves cicát nem fogja nagyon...

3 éves cicát nem fogja nagyon megviselni az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
most került hozzám, nőstény.
2014. ápr. 26. 16:08
 1/5 anonim válasza:
Minél előbb ivartalanítjátok annál jobb
2014. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ANNÁK KEVÉSBÉ VISELI MEG
2014. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megviselni, ne aggódj! Műtét után 1-2 nap és már a régi lesz! Csak egy kis kellemetlenséggel jár, míg ébredezik és kómás. Általában szoktak adni hosszú hatású fájdalomcsillapító injekciót, fájdalmai sem lesznek. 3 éves cicánál semmivel sem nagyobb a műtét kockázata, mint egy 1 év alatti állatnál.
2014. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katica71 ***** válasza:
Az enyémet 3 napja ivartalanították, másnapra már szinte teljesen fitt volt. Egyetlen probléma volt vele, elkezdte rágni a varratokat a hasán. Ez nagyon veszélyes lehet, hogy megelőzzem a nagyobb bajt (újabb műtét...), csináltam neki egy kimustrált gatyó lábszárából egy ruhácskát. Kivágtam rajta 4 lyukat a 4 tappancsnak és ráadtam:-)Később még nagyobbítottam a lyukakon, hogy kényelmes legyen neki és hogy ne szorítsa sehol. Lényeg, hogy a hasika fedve legyen. Most már teljesen nyugodt vagyok, a ruha végigéri az egész macskát, úgyhogy nem fér hozzá a varratokhoz. Meglepően hamar megszokta, csak kicsit lassabban és bizonytalanabbul közlekedik. Szerintem nem olyan drasztikus, mint a gallér. Próbáld ki, és legyen a cicusban sok örömöd, a miénk máris bújósabb és ragaszkodóbb:-)
2014. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az én macskámat másfél évesen ivartalanították és 1-2 nap múlva semmi baja sem volt.:)
2014. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!