Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sziámi macska jellemben...

A sziámi macska jellemben nagyon különbözik egy házicicától?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
igen, mert amikor megrugsz egy sziámi macskát be hugyozik viszont ha egy házi macskát az beszarik...
2014. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem igen különbözik, a sziámi vadabb tud lenni, pillanatok alatt betud pörögni :D Meg hangosabb is. Amúgy nem bepisál ha belerúgsz hanem lehet neked megy amilyen bolondok :D
2014. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kipróbáltam, és össze hugyozott mindent... aztán rám ugrott, a barátom segített berakni egy "Ketrecbe" Aztán a kályha fölé raktuk vagy 2 órán keresztül... aztán már mindjárt jól viselkedett.. meg lehet nevelni csak akarni kell... Szóval szerintem nem különbözik semmiben, csak a megfelelő ember kell neki aki megneveli... Ha pl: belerakod egy zsákba és megrugdosod akkor mindjárt nem fog nyávogni éjszaka...
2014. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne nézzetek állat kínzónak, mert van macskám, és szeretem őket, csak mindig ki kotorják az almot, és ezért "megnevelem" ( VAn amikor bele rugók egy erőset, van amikor leborotválom egy kicsit... van amikor nem adok neki enni)... de nem hagyja abba...

Előző voltam.... Segítenétek?

2014. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

3-4 Kályha fölé ketrecbe, zsákba, megrugdosod, éhezteted, borotválod. Neked nem kéne állatod tartanod.


Azért nyávog mert van valami kínja, éhes, szomjas, tüzel, akar mutatni valamit, nem figyelsz rá, játszani akar, vagy azért mert sziámi. A sziámi pedig a beszédesebb macskák közé tartozik.


Az alomnak mindig tisztának kell lennie, különben mellé fog üríteni, de előtte lehet, hogy kiszorja az almot és arra fog csinálni. Olyan legyen az alom amiben kényelmesen elfér a macska és viszonylag magas pereme van ahhoz, hogy ne tudja a macska a mozgásával kiszórni az almot. 5-7 cm perem az alom teteje fölött elég. A macska szereti betemetni az ürülékét, ezért elegendő alomnak kell lennie ahhoz, hogy ezt meg tudja tenni.


Viselkedhet éppen rosszul a macska, ha akkor ott konkrétan rajta kapod és intézkedsz, egyedül abból fog tanulni. Ez nagyjából annyi, hogy rászólsz: ROSSZ!, felkapod és csipő magasságból elengeded a talaj irányába. Nem kell földöz vágni vagy fejjel lefelé tartani. Arra a talajra dobd amin te is állsz, tehát csípő magasságból nehogy kidobd az emeletről. Később annyi is elég lehet, hogy ROSSZ!

2014. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért még hozzáfűzném, hogy a még gyerek állatokkal türelmesnek kell lenni. Gondolom gyerek korodban neked sem sikerült mindig eljutnod a WC-ig.
2014. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!