Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hülye kérdés, és ciki is, de...

Hülye kérdés, és ciki is, de mi van a macskámmal ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kandúr, nemrég lett egy éves. Most fordult elő másodjára, hogy - hogy is fogalmazzak - "kilóg" a kis pöpije, izomrángásai vannak a hátsó lábában, tök olyan, mintha magömlése lenne, de úgy tudom, hogy ilyen nem létezik állatoknál. Az előbb felugrott az ölembe, lefeküdt, elkezdett dorombolni, meg dagasztani a hasamon, és akkor csinálta...
2014. ápr. 28. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy:D érzi az ösztrogént és attol beindul egy kicsit ha nincs kiherélve, tesóm nyula volt nagyon rákattanva tesómra és nem hagyta soha :D de kiherélték és mostmár nagyon nyugodt :)
2014. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
amikor nagyon izgatott egy állat olyankor csinálják :) a nővéremék kutyája is csinálja amikor sétálni akarják vinni :D egyébként egy kicsit vicces hogy az állatok is képesek "maszturbálni" izgatott állapotban :D
2014. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, és ez ijesztő...
2014. ápr. 28. 17:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint ez a dolog a macskával.
2014. ápr. 28. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez természetes :D bakker mi ebben az ijesztő xD és akkor még nem is ismered az emberfiúkat ;D
2014. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kiherélik szerintem 10-20e ért és akkor megszűnik a probléma :)
2014. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem fiú patkányaim vannak ők is csinálják :D bár ami a legdurvább hogy egymáson élik ki a vágyaikat ja és tesók :D
2014. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ismerem a férfiakat, 21 éves vagyok, csak egy kicsit bizarr ez a dolog.
2014. ápr. 28. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jo nagy baromsagokat irnak ossze azert.. Nem fugg ossze azzal, hogy lany vagy. egyreszt, masreszt, igen ez azt jelenti, hogy mar nem kolyok, hanem egy ivarerett macska.

A allatoknal is termeszetes amikor kamaszodnak, hogy szexualis tevekenyseget gyakorolnak.

Ez jellemzoen nagyon hamar elmulik amugy.

Masreszt, az ivartalanitas nem 10-20 ezer, legalabbis kanduroknal, sokkal inkabb 5ezer.

Es tenyleg erdemes megcsinaltatni, mert ez a viselkedes a legkisebb rossz, ami johet, de ha elkezd jelolni a lakasba, az siman kibirhatatlan...

2014. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!