Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy válasszam ki A cicát?

Hogy válasszam ki A cicát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan cica kerül hozzánk, ő lesz az első.

Egy alomból tudunk választani, erre szeretnék valami tippet. Szeretném, ha közvetlen, bújós lenne a macska. Tudom, hogy kicsiként még elevenebbek, de mégis. (kutyáknál van ilyen, hogy ha nem akarsz melléfogni, akkor azt a kölyköt kell választani, amelyik azt csinálja, mint a többi, nem a dominánsat és nem a félénket)

Illetve a másik kérdésem, hogy a kandúr vagy a nőstény cicák bújósabbak általában?


2014. máj. 1. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindig kölcsönös szimpátia alapján válaztottam állatot. Azt válaszd, amelyik tetszik és jelzi, hogy te is havrt vagy. Ha alapból utál, akkor sokkal nehezebb lesz a megismerkedési időszak.
2014. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ecsemecse ***** válasza:

Első cicámat úgy választottam, mogy amelyik a legmesszebb menekült tőlünk. Elhoztam, utana 4 napig csak éjszaka jött elő a szekrények, kanapék mögül, akkor is enni. 5. nap odament a kutyámhoz, összeszagoltak, onnantól együtt aludtak. 8. nap az ölembe mászott, azóta imádjuk egymást, mindig hízeleg, ha hazaérek, az ajtóban vár, fel kell vennem és le sem tudom tenni utána. Olyan, mint egy kisgyerek. 9 éve vagyunk lakótársak, nagyon jó a kapcsolatunk. Idegenektől tart ugyan, de legalább biztos lehetek abban, hogy nem tudják ellopni :)


Minden cica más egyéniség. Alapvető viselkedésükben nem hasonlítanak a kutyákra, teljesen mások. Én csak azt zidom javasolni, hogy nézd meg őket, és amelyik a legjobban tetszik, azt hozd el. Ne a külsejét nézd, csak a viselkedését, kiscicák jó esetben futkoznak, bunyóznak, nagyon hasonlóan viselkednek, én nem fapasztaltam akkora különbséget köztük, max aktivitás téren. Ha jó gazdik lesztek, a legfélénkebb cica is a barátod lesz.

2014. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!