Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy macskát. De...

Szeretnék egy macskát. De melyiket?

Figyelt kérdés
3 hónapja el kellett altatni az 1 éves cicámat :"((( beteg lett...és arra gondoltam,hogy szeretnék egy macskát hátha akkor nem lennék ilyen "depis" a régi cicusom miatt és ha menhelyről fogadnék örökbe az jó cselekedet lenne.A rex menhelyről fogok de nem tudok választani melyik legyen? [link]
2014. máj. 1. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
csati
2014. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csati szerintem is nagyon cukiii egy igazi fekete "boszorkánymacska" :)
2014. máj. 1. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Közülük, kép alapján nekem Boszi a legszimpatikusabb, a tekintete alapján nem semmi macska lehet. Viszont élőben kellene őket megnézned, hogy melyikkel vagytok kölcsönösen szimpatikusak egymásnak. Esetleg kérdezd meg, hogy milyen cicájuk van ideiglenes befogadónál és őket is nézd meg.
2014. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ecsemecse ***** válasza:
Nekem meg ponthogy Mambo tetszik, olyan vérbeli hízelgős tündérnek tűnik. De persze a másik kettő is szépséges. :) Nézd meg őket személyesen, egyből tudni fogod, hogy melyiket szerernéd :) Sok bo.dogságot hozzá, bármelyik is lesz! :)
2014. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat holnap megyek megnézni a kis cukiságokat :)
2014. máj. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!