Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülne az elaltatás...

Mennyibe kerülne az elaltatás macskánként?

Figyelt kérdés
5 macskánk van,de hamarosan ki akarjuk festeni az egész lakást,és már csak útban lennének.Sok bútorunkat tönkretettek,kiengedni nem lehet őket,a menhelyeken meg telt ház van.Sajnáljuk őket,de ha nem találunk nekik új gazdit,muszáj lépnünk!

2014. máj. 1. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kamu...
2014. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kamu.
2014. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Milyen kamu?
2014. máj. 1. 12:46
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem veled is ezt fogják tenni ha majd útba leszel valahol.
2014. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szünet van és valaki unatkozik....


Egyébként egészséges állatot normális (!) állatorvos nem altat el.

2014. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jóvanmá,kulcsszavak:macska,eledel,álom....ilyet csak kamus ír ki vagy egy debbil...
2014. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ugyan már...
2014. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 ecsemecse ***** válasza:
100%
Az állatjogi törvényben benn van, hogy állat életét csak indokolt esetben lehet kioltani, azaz beteg, sérült vagy olyan öregségi problémái vannak. Én is úgy gondolom, hogy a kérdés kamu, remélem ilyen degenerált emberek nincsenek a földön, de az egészséges macska elaltatását az állatorvos nem fogja elvégezni. Hívd a macskamentőket, ha valóban akkora a baj, de ha ilyent teszel, az csak téged és a családodat minősít. Remélem egyszer ti isútba lesztek valakinek és agyonver benneteket a kert végébe!
2014. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na jól van,én csak egy kérdést tettem fel,de egyetlen normális választ se kaptam tőlletek!Az első válaszolóról nem is beszélve.Mi közöd neked ahhoz,hogy én milyen kulcsszavakat adok meg?Zavar?Akkor szedjél hangyát!Komolyra forditva a szót,ez a rovat azért van,hogyha kérdez valaki valamit,akkor annak korrekt választ kellene adni,mindenféle sértegetések nélkül.De ti ganéj módon belémrúgtatok!Hát jól van,ha ti ezt így gondoljátok,akkor én miért vélekedjetek rólatok másképpen?Úgyhogy valamennyiőtöket egy kővel a nyakatokban a Dunába kellene lökni!Először figyelmesen el kellene olvasni egy kérdést,aztán megfogalmazni a választ.De erről,ahogy látom,ti mit sem tudtok!
2014. máj. 2. 11:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Inkább te vagy degenerált,és téged kéne a kert végében agyonverni!
2014. máj. 2. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!