Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes kiscicám nem tud...

6 hetes kiscicám nem tud kakilni pls help?

Figyelt kérdés
6 hetes kiscicánk még mindig szopik az anyjától, de már iszogat tejet is, csakúgy mint a másik két kiscica, viszont már két napja nem kakilt, láthatóan reszket, a hasfala is kemény, és nem tudjuk hogy mit csináljunk vele. A másik két kiscica remekül van. Valaki tudna tanácsot adni hogy mit csináljunk vele? Előre is köszi!

2014. máj. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg simogatni, gyömöszölni a hasát
2014. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze legjobb lenne mielőbb orvosnak megmutatni, attól nem reszkethet, hogy nem tud kakilni
2014. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
paraffinolaj, a fenekének melegvizes ronggyal ingerlése
2014. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Simogattam a hasát, de még változást sajnos nem látok. Felhívtam az állatorvost, csak hétfőn fog rendelni, addig nem tudom mit csinálhatnék :( Addig is próbálkozom különféle tanácsokkal, mindenkinek köszönöm a választ.
2014. máj. 1. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehéntejet ne adj neki, a macskák a laktózt nem tudják megemészteni! Persze a probléma nem ettől van. Sajnos néha előfordul, hogy bélfejlődési rendellenességekkel születnek kiscicák és egy idő után elpusztulnak bélelzáródás miatt. Tudok ilyen esetekről és pont ebben az életkorban jelent meg a probléma. A bélelzáródás műthető, ha időben orvoshoz kerül, bár nem tudom, hogy egy ekkora cica hogy viselné a beavatkozást és az altatást. Valahova állatorvosi ügyeletre nem tudod elvinni? Ha nem gyógyítható, legalább elaltatnák és nem szenvedne. De nagyon remélem, hogy nálad nem ilyen dologról van szó és rendbe jön a pici!
2014. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!