Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat a kiscicám?

Mitől hányhat a kiscicám?

Figyelt kérdés
A kicsikém kb. másfél órája 15 percenként habos hányadékot köp. Semmi étel, csak ilyen habos átlátszó lé. Nem úgy csinál, mint amikor máskor szokott hányni, nagyon erőlködik, és vagy 10 centire maga elé köpi ki a dolgot. Nem tudom mit tegyek, gyorsan főztem kamillát, lehűtöm és injekciós tűnek a tű nélküli részével nyomok a szájába, hogy hátha segít. De látom, hogy szenved szegény. Végig velem volt ma, semmi olyat nem kajált be, amitől hányhatna. Segítsetek légyszíves! Előre is köszönöm!
2008. júl. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az állatorvost!!!Gyorsan, vagy vidd el hozzá!
2008. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos orvos orvos! Gyorsan!! Minnél hamarabb ! Lehet hogy bekapott egy bacit vírust vagy fertőzést .Esetleg megevett valamit (nem akarlak ilyezgetni de ha kinti cica lehet hogy mérget evett de ha veled volt nem hiszem).A kamilla tea jó ötlet azt próbáld adni neki és próbáld a fű illetve macska fű adagolását az megkönnyíti a helyzetét és könyebben kijön aminek jönnie kell. Mennyi idős a cica ? Ha mostanába vettétek lehet hogy az előző helyén kapott el valamit. De doki hamar!!!
2008. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Benti kislány macska, most lesz egy éves. Már szedtem kint neki lóherét, mert csak azt szereti. Be is kajolt belőle pár szálat. Az orvos azt mondta, várjunk még. Hogy nem kell a legrosszabbra gondolni. De én féltem. Anyum szörcsomóra gyanakszik, de én nem vagyok ebben biztos...Nem tudom...:(
2008. júl. 27. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

ahogy így leírtad én mérgezésre gondolok.Általában akkor szokott igy habzani a szája ha mérgezett dolgot evett.

Nem lehet hogy valamilyen vegyszer került a lóherére?

Honnan szedted azokat a lóheréket?

2008. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Macskaparvó ellen be van már oltva???? mert akkor szoktak a cicák ilyen sűrűn hányni. Ne csak telefonon beszéljetek az orvossal, úgy nem fog sokat mondani, ha elviszitek többet lát. A parvóba amúgy könnyen bele lehet halni, de ha siettek talán még van remény....:S
2008. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üzeneteket, az éjszakát átvirrasztottam a cinyóval, hála az égnek abbamaradt a hányás.
2008. júl. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!