Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy kivizsgálás?

Mennyibe kerül egy kivizsgálás?

Figyelt kérdés
A cicám mostanában nagyon sokat köhög, lefekszik hasra kinyújtja a nyelvét és köhög. Ilyenkor kicsit ütögetem a hátát és próbálom megnyugtatni, de sajnos nem segít. Nagyon aggódom érte. Szőrcsomóra gondoltam eleinte mert perzsacica, de már 2. hete így köhög, úgyhogy kizárt. Holnap viszem állatorvoshoz,egyenlőre csak megnézni mi a baja, mennyi pénzt vigyek magammal körülbelül?

2014. máj. 6. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát valószínű macskanáthás,az a legjobb eset.Attól függ merrefelé laktok.

Bp. és környéke nyilván drágább,mint vidék.

Én Szolnokra járok állatorvoshoz,eddig a legtöbb,amit egy kezelésért fizettem az 16 ezer ft volt,de mindig legalább 30 ezerrel indulok útnak.Ha nincs pénzem,akkor pedig odacsörgök az orvosnak,hogy körülbelül mennyire számítsak és gyorsan elmondom a tüneteket.

Ebben az esetben el szokta mondani,milyen vizsgálattal kezdünk,az mennyibe kerül stb.

2014. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Tüdőgyulladás.Siess a dokihoz tőlem 2 injekcióért 2500 ft-t kért.
2014. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy itt mindenki két sorból diagnosztizál.


Millió oka lehet a köhögésnek, a legvalószínűbb a felsőlégúti fertőzés. De már úgyis voltak orvosnál, esetleg megírnád, kérdező, hogy mi volt a gond?

2014. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert te nem azt csinálod,ugye?:DDD


Itt mindenki segíteni próbál,nem értem miért kell beszólni,mellesleg te is táv-diagnosztizáltál :D

2014. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt írtam, "valószínűleg", ez nem egyenlő azzal, hogy "tüdőgyulladás", meg hogy a "legjobb" esetben macskanátha. Mindkét betegségnek vannak még igen szerteágazó tünetei, nem abból állnak, hogy köhög a macska.


Nekem viszont volt FIV-es macskám, milliószor előjött nála csak a köhögés másodlagos felsőlégúti fertőzések miatt, szóval nem kell rögtön a legrosszabbat rávágni. Ez olyan, mint amikor a csipás szeműre rávágják, hogy macskanáthás. Mintha attól csak csipás lenne a szeme...

2014. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azt írtam,VALÓSZÍNŰ és ez lennea legjobb eset,mert egyszerűbb kezelni...


De olvasni nem tudok helyetted :D

2014. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mióta a macskanátha a legjobb eset, ezt magyarázd már meg légyszíves. Két hete köhög a macska, hogy a francba lenne macskanáthás, ha semmilyen más tünete nincsen?
2014. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!