Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolc! Újdiósgyőri Állategéz...

Miskolc! Újdiósgyőri Állategézségügyi központba vinném a tengerikucut először, mennyibe kerülne egy kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Megy a hasa ! :s
2012. márc. 12. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

a Népkerti Kisállatklinikát tudnám ajánlani, amikor az én tengerimalacom beteg volt oda vittem- hamar helyrehozták.

az árakról telefonon, esetleg a honlapjukon érdeklődhetsz.

szerintem kb 2ezer forint körül lehet.


lehet,hogy azért megy a hasa, mert valami nem megfelelőt evett,adj neki 1-2napig száraz kenyeret, és vizet, a zöldségeket,ilyesmit kerüld, amíg helyre nem jön!


de remélem azóta már meggyógyult a malackád :)

2012. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fodor Virág Viktória ***** válasza:

Én is az Újdiósgyőri Állategészgégügyi Központba viszem az állatkámat,de én a nyuszimat oltani!Hívd fel őket telefonon.Megadom a számot:

06 46 788 533

Dr.Mostbacher Andrea,és Dr.Székely Gábornak is ez a száma:

06 20 34 24 673(Dr.Székely Gábor vette fel,de mondtam hogy Mostbacher Andreához szeretnék menni,és hozzá írt be)

Dr.Kiss Kornél

06 20 43 53 633

2016. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!