Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap olvastam egy cicás...

Tegnap olvastam egy cicás könyvben h. lehet h azért ürítenek a padlóra a cicák, mert a felmosószerben ammónia van. Melyikbe nincsen?

Figyelt kérdés

sajna elég gyakran pisilnek a padlóra :S

Köszi a válaszokat előre is


2009. dec. 27. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod az összetételt a mosószer hátulján, akkor meglátod. Egyébként az ammóniának jellegzetes szaga van. Én nem sepciális padlóápoló csodákkal szoktam felmosni, hanem sampont vagy tusfürdőt teszek a felmosóvízbe. Tökéletesen megteszi, és abban biztosan nincs ammónia.
2009. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Bocs, de sztem nem korpa van a padlón, hogy samponnal mosd. Én miután mehgalt az első macskám ammóniás izével mostunk fel ,mert az fertőtlenít a legjobban és a macska tényleg pisitl. Azóta átmossuk vizzel utána és akkor még a mancsa sem szárad ki. :)
2009. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg tökéletesen megteszi a célra,hogy samponnal mossa. mért ne? nem csak a korpa miatt lehet, de minek vegyen külön felmosószert..? ha neki ez vált be
2010. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk mert a sampont hajra találták ki. Ez olyan, mintha villával ennénk a levest...
2010. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!