Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valamilyen könyvben olvastam...

Valamilyen könyvben olvastam a macskapatikáról, hogy milyen gyógyszereket jó tartani itthon cicák számára:D valami ötlet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

elég fura könyv lehetett ha azt írták tarts otthon gyógyszert de azt nem írák le milyet.

Én egy cikket találtam macskapatika címmel: [link]


ha erre gondolsz itt le van írva mi kellhet.

2010. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Max,amit otthon kell tartanod az féreghajtó,ha sok légy van felétek,akkor bolhaírtó,esetleg valami fültisztító folyadék,ha a cicád füle hajlamos az atkásodára,meg valami illat és alkoholmenetes tisztítókendő a szemzug tisztítására,ha a szeme formája miatt esetleg többet csippásodik.Mást nem javaslok,mert nem célszerű otthon diagnózist felállítani és kezelni a cicust,arra ott az orvos és felírja a szükséges szert,ami úgy általában olcsóbb is,mert a vény nélküli cuccok drágábbak,legelább is az állatoknak.Remélem segítettem!Szia!
2010. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!