Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Főleg olyanoktól kérdeznék...

Főleg olyanoktól kérdeznék akik értenek a macskákhoz: Az anyamacskámnak terhesség közben mindig kihullik a füléről a szőr. Ez függ attól hogy mit adunk neki enni? Mert mi Felixet adunk neki.

Figyelt kérdés

Ezt eszik a macska: Felix macskaeledel.

A fülén kihullik a szőr ha vemhes.



2014. máj. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás minden problémádat megoldaná...
2014. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valószínű, mivel ha máskor is azt eszik és akkor nem hullik ki a szőre, akkor nincs köze hozzá, hanem inkább a terhesség miatt hullhat ki neki a fülén. Nem vagyok állatorvos, ezért ettől többet nem tudok, de ehhez lehet köze.


Az én macskám pl. mondjuk sok konzervet eszik, hát a fogának nem tett jót, most meg már csak könnyű ételeket tud enni. De az a baj, hogy szerintem nagyon savas a gyomra tőle, ezért szoktam neki kenyeret keverni májkrémmel (mert ha csak rákenem és összekockázom lenyalja), teszek neki bele egy kis konzervet is néha, levest öntök rá ha éppen van. Nagyon finnyás kiskora óta. A tejre is érzékeny, mindig kijön belőle. A konzervtől meg felmegy a sava. Tök nehéz őt egészségesen etetni.

2014. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony rüh.Olvass utána.Vidd állatorvoshoz nem fog sokba kerülni és az ivartalanitást is megbeszélhetitek mert ilyen állapotban nem szülhet meg az a macska.
2014. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állatorvoshoz vittük, és az állatorvos azt monddta hogy biztos a picik rágcsálják az anyamacska fülét D:
2014. máj. 10. 17:20
 5/11 A kérdező kommentje:
De ivartalanítani sem akarjuk mert fajtiszta és fajtiszta macskával pároztattuk( min a ketten sziámik voltak )és még szeretnénk tőle legalább 1 almot. Már 2-szer szült.
2014. máj. 10. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

A tiétek max sziámi keverék,feltételezem nincs törzskönyve és már 2x hozott almot.Minek tartjátok ti azt a macskát?

Pénztermelőnek??


Szerencsétlen BETEG,BETEG állatot etikátlan és törvénytelen további szaporításra használni.A félix pedig egy kritikán aluli minőségű szenny.


Sz_r kajával tömitek,a mix macskátokat,mindenféle orvosi vizsgálat nélkül,aki láthatóan beteg...Ti normálisak vagytok??

Szereted te azt a macskát??


Ivartalaníttassátok meg adjatok neki NORMÁLIS kaját.(Acana,Orijen,Brit,Brit Care,Feline Caviar,Applaws,IAMS)

2014. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló!


A macskát nagyon könnyű egészségesen etetni,csak meg kellene próbálni.

A tejet egyik macska sem bírja,mert a tej tartalmaz laktózt és az se a kutya se a macska nem tudja megemészteni.Csak valamelyik nem produkál tüneteket.A tiétek láthatóan igen.

Plusz a kizárólagos konzerves etetés tönkreteszi a fogait (szintén láthatod a saját cicádon)mert a macska foga,ha hiszed,ha nem,arra van,hogy rágjon.A konzervet nem kell rágni,ergó a foga tönkremegy.

Tovább megyek,a konzerv 80%-a víz,hús meg jó,ha 4% van benne.

Nos a macska ragadozó,ez azt jelenti,hogy legalább 60% HÚSRA van szüksége,ezt kétféleképpen lehet megoldani,vagy adsz neki rendes HÚST,vagy normális SZÁRAZ tápot. (Fent fel van sorolva,mi tartozik ebbe a kategóriába)


De erre az információra 2 perc alatt szert tettél volna,ha még a cicád kölyök korában beütöd a netre,hogy a "macskák helyes táplálása" vagy veszel egy könyvet,aminek szintén ez a címe.Létezik ilyen könyv,nekem kettő is van :)

2014. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szoktunk neki adni húst simán, szalámit meg ilyesmiket de konzervet nem szoktunk neki adni! Amúgy elmult a rühössége, mert az orvos megállapitotta hogy nem a picik rágicskáják a fülecséjét! Kivagyok bukvaezen az orvoson -_-
2014. jún. 20. 22:04
 9/11 A kérdező kommentje:
És van 3 macskás könyvünk benne van a macska etetése... De a whiskas sem jobb mint a Felix mert a Whiskastól meg akkorát szar mint a kutya!
2014. jún. 20. 22:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak táppal és hússal etetjük meg néha adunk neki finom falatokat mert azt nagyon szereti. A felixet finomfalatokként adjuk neki nem tápként.
2014. jún. 20. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!