Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek voltak...

Kismamák! Nektek voltak "szőr-problémák" terhesség alatt? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szőrös lett a hasam, illetve már a combom,és az intim területet is jó ideje nem látom szőrteleníteni. Ti hogyan oldottátok ezt meg?
2013. okt. 13. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szőrösödtem a hasamon, de soha nem szőrtelenítettem magam.
2013. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem láttam tapogattam :), ill. a párom segített.
2013. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szőrös lett a hasam. Nem nagyon erős fekete szőrök inkább pihésebb barana, de nagyon sok. Én nem csinálok vele semmit, azt olvastam sok helyen, hogy szülés után kihullik. Odalent már egy jó ideje nem látom magam, kitapogatom ill tükröt használok.

37 hkm

2013. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy ideig próbáltam leborotválni, de már most nem érdekel :) A páromat nem zavarja, másnak meg nem mutogatom a pocakomat.
2013. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én odalenn nem szőrtelenítem magam már. Nehéz lenne nagyon. Ha közeledik a szülés időpontja, akkor majd megszenvedek vele, mert nem szeretném, ha a kórházban a nővérke csinálná.
2013. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hasam nem szőrtelenítem, annál jobban féltem. Picit szőrös, de nem érdekel. A többi területet megcsinálom, ahol elérem, ahol nem, ott a férjem besegít, ill. átnézi a végén, hogy mit hagytam ki :) nekünk ez közös móka, nem teher. 35hkm
2013. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére csak szőke pihék vannak rajta, de abból jó sok. Eszembe nem jutna szőrteleníteni. Odalenn kevésbé szőrtelenítem, mint előtte, gyakorlatilag csak hogy valami formája legyen és ne legyen a combomon belső felén, abban nekem is párom segít egy ideje. 34 hkm
2013. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh, de szerencsések vagytok :) Az én páromat rá nem bírnám venni arra, hogy odalenn szőrtelenítse nekem a dolgokat :)
2013. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt olyan nagy hasam, szóval intim részen 4 hetente borotváltam magamnak. Ha nem bírtam volna, befogtam volna a férjem :) Hasam rettenetesen szőrös lett, sőt észrevettem, hogy mindenhol megerősödött a szőrzetem. Szóltam is az orvosnak, és nekem azt mondta, hogy a baba miatt van, szülés után visszaáll minden a régi kerékvágásba, de ne borotváljam a hasam, mert meg fog erősödni. Szülés után 6 héttel már nem is látszik, hogy valaha szőrös volt.
2013. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasam nekem is tele lett,szerencsére szőke szőrszállal,így azok maradtak.

Intim részen és lábom 30.hét után már kényelmetlen volt,így átvette a férjem,epilálok nagyon rég,géppel gyorsan leszedhető,és elég 3 hetente.Szülés előtt 2 nappal is ő szedte le,nem volt gond sosem az ilyennel nálunk.

a hasamról szerencsére már eltűntek a szőrök.

2013. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!