Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának bolhanyakörv?

Macskának bolhanyakörv?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem a kutyámnak egy kullancs-bolha írtó nyakörvet. A csomagolásában szépen össze volt tekerve, mint a kakaós csiga, és ezt ugye méretre kell vágni.

Na én levágtam, és a maradék darabot összeragasztottam.

Lehet-e ezt a maradék darabot a cicára adni?


2014. máj. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mert a kutyára más töménységű bolhairtó szer kell, a macska lehet, hogy mérgeződik tőle.

Másrészt macskára biztonsági szakadószalaggal ellátott bolhanyakörv kell, hogy ha felakad valahová a nyakörv leszakadjon, és ne akassza fel magát.

2014. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se.a kutyának más "bolhái" vannak. cica sokkal kisebbeket szed össze és így az anyaga is kisebbnek kéne lennie nehogy valami történnyen. szerintem ha annyira akarsz a cicának bolhanyakörvet vegyél kimondott macskának ;)
2014. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEM! NEHOGY RÁTEDD, MEGÖLÖD! Sajnos nemrég nagyon sok kullancs volt a cicámban, fel is hívtam a dokit, hogy kérjek olyan szert ami távoltartja a kullancsokat, és azt mondta, hogy ami leginkább hatásos lenne, az a macskára mérgező, ilyen pl a kutyáknak való bolhaírtó, nekik nagyon jó, de az macskára már mérgező! Vegyél neki másikat! Ha ajánlhatok egyet akkor az új fajta Foresto termékcsalád nyakörvét ajánlanám, ami 8 hónapig véd, szakadós, nem fog megfulladni ha fent akad valamin, viszont elég drága! Én 6000,-ér vettem! De sokáig jó, azért ha elosztod 8 hónappal a 6ezret akkor az 750,-ra jön ki egy hónapra! Ennyiért kapsz ugyan nyakörvet, de azt elég gagyi és még így sem teheted havonta fel, tehát kevesebbet fizetsz de fele annyit sem ér! Állítólag nagyon jó, jönnek és kérnek még, a szomszédnak, a tesónak, stb, ezt mondta a doki! Nekem sajnos egy napot volt rajta (de azóta nem volt egy darab kullancs sem benne!!!!!) mert beteg lett és nem akartam vele kínozni, nincs oda a nyakörvekért sajnos, így szépen visszatettem a dobozába! Mostmár hogy meggyógyult, teszem is vissza rá! Ezt tudom ajánlani!
2014. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2014. máj. 13. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!