Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panzi pet piret mix spray...

Panzi pet piret mix spray alkalmazható macskán?

Figyelt kérdés
Tehát ráfújhatom a macskára, és ha igen hova, ha lenyalja, nem lesz-e tőle baja..?

2014. máj. 12. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha lenyalja magáról, akkor is max egy ideig folyni fog a nyála.

2014. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
NEM!!! Semmiképp sem!!! Macskára macskának való bolha és kullancsirtót szabad csak alkalmazni! Remélem nem fújtad be vele!!!! Ez a környezetre van (pléd, sarok, kanapé, stb, ahol elszaporodtak a rovarok)nem macskára!!!
2014. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 07:40

Ajánlom az olvasást. A felhasználási utasításban pontosan ott van, hogyan lehet háziállatokra használni.

2014. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi sincsen rajta arról, hogy hogyan kell állatokon használni. Nem fújtam rá a macskára. Panzipet.hu van a flakonra írva, ott is megnéztem, de semmi.
2014. máj. 13. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha lejjebb mész az oldalon, ott van a felhasználás leírása mindenhez.

2014. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Évek óta az iskolánkon a kutyáinkra ezt fújjuk plusz védekezésként, amikor olyan helyre megyünk velük, ahol nagy a kullancs veszély.

A macseknál csak annyi a gond, nyalja magát. Akkor jön egy időre a nyálzás.

Ha bolhamentes cicát akarsz, használj spotont. Tudom, drágább, de azzal nincs ilyen gondod, hogy lenyalja, vagy sem.

2014. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én SEMMI ESETRE SEM ajánlom macskára!!!! Nekünk a porozót ajánlották a boltban pár hetes kiscicánknak bolhairtásra. Pár nap múlva, reggel habzó szájjal ébredt, egy-két óra leforgása alatt lebénult, zavart lett, kétségbeesetten sírt. Méregként hatott rá, éjszakára már a válla is kifordult, majd 2 napos infúzió és tömérdek injekció adása után, szörnyű fájdalmak közt elpusztult :(

Ismétlem, macskák számára ajánlották porozásra...

2015. aug. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!