Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aloe First Spray alkalmazható...

Aloe First Spray alkalmazható hüvelygyulladásra terhesség alatt is? 34h. Km

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

na erre még nem próbáltam, de szerintem nyugodtan. mi mindent fújunk vele, mert nagyon jó.

ártani biztos nem árt, próbáld ki.

2009. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten ajánlotta a védőnő.


De a legjobb az lenne, ha a nőgyógyászodat is megkérdeznéd.

2009. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az Aktivátort ajánlotta egy doki, vagy félreértettem? Egy biztos, nem árthat.

21 hetes vagyok.

2009. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi torokba is fújjuk, ha valakinek fáj a torka. Na ha oda lehet, akkor oda is ahova Te szeretnéd.
2009. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy nem azért kérdeztem , mert ÉN SZERETNÉM OTT befújni , hanem mert az orvos által felirt számtalan kezelés után is visszatérő gyulladásom van .minden lehetséges gyógymódot,beleértve ezt is kipróbálnám s azért voltam kiváncsi a véleményetekre:)) Köszi a válaszokat mindenkinek.
2009. dec. 17. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismered a Berry nektárt? Kifejezetten ilyen problémákra való. Én minden reggel, éhgyomorra iszom egy kupicával, mert hajlamos vagyok felfázásra, gyulladásokra. Ezenkívűl a tőzegáfonya tea/kapszula, illetve az aszalt piros áfonya (szerintem sokkal finomabb, mint a mazsola, igaz hogy drágább).

21 hetes kismami

2009. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok.

Nyugodtan használhatod, mert én pl. a kisebbik lánykám könyökhajlatában használtam, mikor ekcémás volt, és a sok kenőcs, meg szteroidos krémek sem segítettek, csakis addig, míg tartott a kezelés. Rá 1-2 hétre újra előjöttek a panaszok. Aztán elkezdtük az aloe alkalmazását és azóta nem ismerjük ezt a bőrproblémát és nem is jött vissza utána sem.

40 km

2009. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kószónóm mindenkinek !
2009. dec. 22. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!