Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adnatok nehany tanacsot...

Adnatok nehany tanacsot hosszu utazassal kapcsolatban? (Cicaval)

Figyelt kérdés

Cicusommal holnap 20 oras auto utra indulok. Mar parszor megtettuk ezt az utat, de az alvasidoben (mikor mi alszunk) sem hajlando enni szegeny, inni sem nagyon.

Hogy vehetnem ra, hogy egyen-igyon? Esetleg wc-zzen? Hiaba viszem a kedvenc kajajat, nem erdekli. Tobbnyire osszekucorodva nez vagy feljon az olembe es nez kifele az ablakon.

Hogy tehetnem neki egy kicsit vidamabba az utat?


2009. dec. 28. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele játszani... egy kötelet lóbálj a feje előtt, és csak el kezd játszani :D

gyakrabban álljatok meg és akkor itatsd meg, szálljatok ki levegőzni, sétáljatok kicsit (póráz legyen a cicán.) Ha egy takarót, plédet teszel rá, akkor megnyukszik...

jó utat!! :D

2009. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg betehetsz halk zenét, az hátha megnyugtatja. Vigyél neki egy pihe-puha pokrócot, amibe belebújhat. Simogasd sokat és nagyon fontos, hogy beszélj hozzá. Ha ideges, akkor talán jobb is, ha nem eszik, mert kihányhatja. Az ivásra érdemesebb figyelni. Itasd fecskendőből. Esetleg ha tud pórázon sétálni, akkor álljatok meg néha, és sétáltasd meg egy kicsit. A friss levegő jót fog tenni.

Vehetnél neki macskamentát, annak a szaga megnyugtatja a cicákat és otthonosabbá teszi a kocsit is.


Remélem tudtam segíteni! Jó utat!

2009. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippeket, mindent ki fogok probalni.

Van poraza, meg ham is, de beveri a hisztit es lefekszik, vagy visszarohan a kocsiba mindig.

Akkor este utana nezek a macskamentanak es keritek egy pihe puha pokrocot :)

2009. dec. 28. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: ma vettem a cicáimnak macskamentát és nem éppen megnyugvásnak lehet hívni amit akkor csináltt... a kedvenc játékát is vigyed és olyan dolgokat amitől otthon érzi magát
2009. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy elvan, hogy nem rohangál, hogy nem hányik utazás közben. Igazából szerintem hagyd békén vagy simogasd. Mindenesetre almot vigyél, ami folyamatosan legyen elöl, mondjuk a lábadnál (lehetőleg olyan, ami már valamennyire használt, hogy érezze a saját illatanyagait). Ha nem akar enni, azt ne eröltesd! Jó utat!!
2009. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!