Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik már utaztak Kanadába!...

Akik már utaztak Kanadába! Van olyan dolog amire figyelnem kell az utazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:17
 1/7 Elsa ***** válasza:
Szia, ha van ott ismerős, aki vár az érkezésnél, kevesebb kérdést tesznek majd fel és előbb elengednek.
2011. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Ők honnan tudják h várnak engem? megkérdezik?

Mért miket szoktak kérdezni? egy kész kihallgatásra számitsak? :D Edidig amit hallottam hogy miket kérdeznek h: kihez jöttél, mennyi időre és mennyi pénz van nálad.

2011. jún. 23. 03:05
 3/7 Elsa ***** válasza:

Nem mondhatom, hogy felületesek a határon. De ez érthető is. Ha vár valaki, meg fogják kérdezni, hogy néz ki és megkeresik, odahívják az ablak túlsó oldalára. Úgyhogy jobban teszed, ha őszinte vagy. Azt viszont mindig értékelik.

Készülj fel, hogy beleköthetnek a legapróbb részletbe is.

2011. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom még ki fog várni :D

Mi van akkor h ha nem tudom neki elmagyarázni, azért nem beszélek olyan jol angolul...

Te mikor voltál kint?

2011. jún. 25. 09:58
 5/7 Elsa ***** válasza:

Sok siker, jó utat és kellemes élményeket !

:)

2011. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Imádom Kanada tájvidékét az erdőben a kis faházakat:) Sajnos még nem voltam,de szerintem ha a hegyvidék fele utazol nem árt a medvevédelmi dolgokat átfutni. Ha pedig a városba mész pl: Toronto,Ottawa akkor jó utat!
2011. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) már itt vagyok junius 29e óta, nagyvárosban vagyok ugyh a maciktól nem kell félnem :)
2011. júl. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!