Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hogy nem lett semmi baja?

Hogy hogy nem lett semmi baja?

Figyelt kérdés

Múltkor megyek haza asulibó a mamámhoz, és mivel fogad???: azzal hogy a cica megette a vízhajtót!! erre én pánikszerűen elkezdtem keresgélni az állatorvos telefonszámát. aztán még mielőtt felhívhattam volna , azt mondta hogy ez már reggel történt. Annyival megúszta, hogy egész nap mindenhová odapisilt, és sokat ivott...

lehet hogy csak egy kicsi darabot nyelt le??

Köszi a válaszokat

12/L


2009. dec. 28. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért vidd el állatorvoshoz.Nehogy kiszáradjon.
2009. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Éppen ez a lényeg, ez már egy hete történt és nagyon jól van, éppen ezért szerintem csak egy ici-pici darabot nyelhetett le....
2009. dec. 28. 14:03
 3/12 A kérdező kommentje:

és kérdésen belül mégegyet szeretnék:

mi van hogyha véletlenül a nyugtatót kapja be?? (mamám gyakran ejtegeti le a gyógyszereit)hogyha egyből szaladunk vele az állatorvoshoz akkor túlélheti, ugye???

2009. dec. 28. 14:04
 4/12 anonim ***** válasza:
A macskák nagyon kitartóak és túlélőek. Nem hinném, hogy komolyabb baja lenne ezekből a gyógyszeres dolgokból!
2009. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a nyugtatót nem biztos ezek emberre való készítmények. ha esetleg normálisan elraknátok...
2009. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek de nem az én hibám h a mamám leejtegeti a gyógyszereit... amugy meg nem is a mamámnál lakok, csak oda megyek suli után
2009. dec. 29. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a nyugtatót kapja be akkor nagyobb esélye lesz annak hogy baja lesz mint a vízhajtónál,én méh ilyet nem tapasztaltam de szerintem a nyugtató eleve elég erős az embernek,akkor a macskának még a kétszerese lehetne!
2009. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt tom h a nyugtatótol lenne gond, csak azt nem h ha egyből segítséget kapna, akkor túlélné-e???
2009. dec. 31. 19:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha gyorsan lenne segítség akkor szerintem túlélné,de ha a mamád tényleg le szokta ejteni a nyugtatókat,ajánlom hogy nézzétek át a szobákat nehogy a cica bekapja valamelyiket
2010. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül a nyugtatókat, mindenféle gyógyszert (kb.20 féle gyógyszert szed :S), ha a házban találok vhol elejtve akkor felszoktam szedni, de amikor nem vok ott akkor mama nem biztos h megtalálja XD
2010. jan. 1. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!