Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, eltűnt az egyik 2...

Mit tegyek, eltűnt az egyik 2 hetes cicám?

Figyelt kérdés
Az anyacica 2 éves, ez a második alomja,4 cica született. A garázsba raktuk őket, mert a teraszon kezdett szülni a cica, de ott mégsem maradhatott. Egyik reggel arra lettem figyelmes, hogy az egyik cicát hozza a szájában a teraszra. Én visszavittem, de akkor a garázsban már csak 3 cica volt.3 órán át kerestük az udvaron, a garázst is át kutattuk, de semmi. Az anya cica is nyávogott, de semmi. Most, mivel többször próbálta elvinni őket órákon belül, a melléképületbe raktuk őket, ott védettebb és nem tudja őket ide oda vinni (ott voltak tavaly az első alommal, és semmi gond nem volt). Hol lehet a két hetes cica? Esetleg hogyan tudnám rávenni az anyát, hogy keresse meg? Meg lehet? -bocs a sok kérdésért, aggódok.

2014. máj. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ahelyett hogy ivartalanítanád szerencsétlent...
2014. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erről az jutott eszembe hogy az egyik ilyen állatkórházas sorozatban volt hogy találtak egy nagyon pici kiscicát.. próbálták etetni stb aztán végül bevittek egy leellett macskát a kölykeivel, amiről kiderült hogy az anyja volt. De azt az egy cicát továbbra se gondozta, ami végül elpusztult. Nem azért mert nem kapott enni, hanem mert beteg volt.. azt mondta a doki erre hogy valszeg az anya megérezte rajta hogy beteg és ezért hagyta magára..
2014. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz csinálni. Vagy meglesz, vagy nem, bár egy ilyen kicsi cicánál nem sok esély van rá sajnos.
2014. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell,hogy keserítselek,de nem fogod viszontlátni. Egy kéthetes kiscica egyedül életképtelen. Ha már egy-két napja nincs meg,biztos nem él. Szerintem elvitte egy kandúr, vagy valami ragadozó. :(
2014. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!