Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 1,5 hete születtek kis hörcsög...

1,5 hete születtek kis hörcsögeink.3 nappal később már csak 4 volt meg. Mai etetésnél ezt vettük észre hogy az egyik kicsit megölte úgy hogy, eltűnt a kis hörcsög feje :' ( Valaki írna tanácsot hogy, a többi 3 kicsi megmaradjon?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:40
 1/2 anonim válasza:
67%

Beírtam google-be "leharapta a hörcsög fejét" és ezt adta ki az egyik oldal:


Gondolván, hogy az anya baj nélkül törődni fog a kicsikkel, eteti őket, az egész családot egy dobozba helyezték el. Aharoni így írta le az ez után következőket: "… Láttam, hogy a hörcsög megkeményítette a szívét és undorító kegyetlenséggel leharapta a legközelebb eső kölyök fejét (minden kölyök mérete kb. 2.5 cm volt). A természetes anyai szeretet vitte rá az édes gyermekeinek megölésére 'Jobb a gyermekeimnek elpusztulnia, mint hogy az átkozott emberi faj egy tagja kísérletezzen rajtuk.' Amikor Georgius látta ezt a kegyetlenséget, gyorsan eltávolította az anyahörcsögöt (különben biztosan megölte volna mindegyiküket!) és egy ciános üvegben elpusztította …"

2014. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha én is elválasztom az anyát a kicsiktől akkor nem fongan éhenhalni ? 1-2 napja kezdtek csak szőrösedni, szemük még nincs nyitva.
2014. ápr. 30. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!