Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék megnyugodni?

Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
A minap hátra mentem a kiscicáinkhoz, vittem az anyjuknak enni, és csak három volt meg, az egyiket hívtam és bent volt a kutyaolban a kutyával (nagyon picik még, épp hgy szaladni tudnak) ahogy azt kiszedtem hátraléptem és nem vettem észre hogy ott vannak alattam a cicák és egyre ráléptem és elkezdett rángatózni és meghalt...egyből elkezdtem sírni, nagyon nyomja a lelkem, hogy tudnék megnyugodni? :( hihetetlen, hogy megöltem egy kiscicát :'(

2014. máj. 16. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Kilenc életük van, szóval semmi para.
2014. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egy fatális véletlen volt, ne okold magad :(

nem láttad szegény cicót, ha látod, tuti nem taposol rá.

idővel majd lenyugszol, feldolgozod, de nem azonnal fog menni :(

a történtekből pedig vond le a tanulságot: kiscicát ne tarts a kutyaól közelében, nézz a lábad elé, próbáld olyan helyre bevackolni őket, ahol nem tudnak elbújkálni. magyarán tegyél meg mindent, hogy ilyen soha többé ne fordulhasson elő még egyszer.


Nyugi, idővel könnyebb lesz :)

2014. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Medvi ***** válasza:
70%

Megértem, hogy kiborultál, szörnyű, ami történt. Az vígasztaljon, hogy nem szenvedett sokat, hiszen azonnal meghalt. Akinek kiscicája van, az tanuljon meg csoszogva közlekedni, és növesszen a hátára is szemet. Egyszer, 19 évvel ezelőtt született 10 kiscicánk 3 anyukacicától. Amikor 7 és 10 hetesek voltak, megbetegedtek panleukopéniában, és az állatorvosi kezelés ellenére három meghalt, köztük az egyik kedvencem is. Régen volt, de még ma is szomorú leszek, ha rá gondolok. Azóta az összes cicánkat ivartalaníttatjuk, hogy ne legyen fölösleges szaporulat, sőt a szomszédét is, mert nincs rá pénze, és a kölykök úgyis nálunk kötnének ki. Ezenkívül a hozzánk kerülő kóbor kiscicákat beoltatjuk a védőoltásokkal, féregtelenítjük és bolhátlanítjuk, hogy elkerüljük a szörnyű halálos betegségeket. A lelkedet szerintem úgy nyugtathatnád meg, ha az életben maradott testvéreinek a lehető legboldogabb cicaéletet biztosítanád.

Az első válaszoló nem vette észre, hogy a kiscica elpusztult? Akkor mi a túrót kezdjen a kilenc életével?

2014. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy eltemeted egy szép fa, vagy bokor tövébe, esetleg ültetsz fölé egy virágot.
2014. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 :) "vígasztaljon, hogy nem szenvedett sokat, hiszen azonnal meghalt." A vállaidon öröm a sírás!
2014. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előfordul az ilyesmi.
2014. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Igyekszem nekik eleget tenni :(
2014. máj. 18. 14:33
 8/8 anonim válasza:

Én ma jártam ugyanígy. 2 árva kiscicát neveltem 2 hetes koruk óta, mert az anyjuk eltűnt. Cumisüvegből etettem őket pár héten át. És ma este... 10 perccel előtte még mindkettő az ölemben volt, simogattam őket. Aztán hátramentem az udvaron, nem vettem észre, hogy ilyen gyorsan mögöttem vannak, hátulról a lábam alá szaladt az egyik, és ráléptem. Egy percen belül meghalt.

Én is nehezen tudom feldolgozni. Pedig eddig nagyon vigyáztam, de mégis megtörtént a baj.

Kis testvére (kb. 5 hetesek voltak) most egyedül maradt...

2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!