Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok segíteni? (Nagyon...

Tudnátok segíteni? (Nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Láttam egy kiscicát átmenni az úton, alig tudott menni, felevttem és gondoltam oda teszem egy kert elé,de kutyák voltak ott, és így inkább hazahoztam. Valamilyen el lehet törve talán a lába, de még arra is gondoltam,hogy a gerince,mert nagyon furcsán ki van facarodva,nem tud lábra állni csak vonszolja magát és nyávog, be is pisilt amíg hoztam hazafele, itatni is próbáltam,de szinte észre sem vette,hogy rá csepegtetem a tejet.

Mit csináljak vele? meg fog halni? Vigyem vissza az utcára?


2014. máj. 16. 14:26
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Legjobb lenne elvinni egy állatorvoshoz, aki elaltatja, hogy ne szenvedjen tovább, ha valóban menthetetlen.
2014. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, kérdezd meg mi a baja. Ha nem tud segíteni rajta, akkor altatás, ha van esély a gyógyulásra, akkor kezelni kell. HA nincs rá lehetőséged, akkor vedd fel helyi és országos állatvédő szervezetekkel a kapcsolatot, hogy segítsenek.
2014. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos, de azonnal, legjobb lenne ha kihívnád. Ha nem tudsz Állatorvost, biztos van a közelben Állatorvosi rendelés vagy állatkórház. Sok sikert!
2014. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd be egy állatorvosi rendelőbe.Ha valóban nem a tiéd akkor nem kell fizetned az ellátást. Én a helyedben az oroszágos állatvédelemnek szólnék.
2014. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2014. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos meghalt, nem lehetett volna már semmit tenni. :(
2014. máj. 16. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
:( Nagyon sajnálom! :(
2014. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!