Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek érdemes lenne egy...

Szerintetek érdemes lenne egy 1 éves kandúrt örökbe fogadni, vagy már nem tudna megszokni engem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 15:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elírtam,nem 1 éves,hanem több mint 2 éves.
2014. máj. 18. 15:23
 2/13 Medvi ***** válasza:
Miért ne tudna megszokni, a jót mindig könnyű megszokni. Ha szomorú sorsú cicáról van szó, vagy kóbor, vagy ki akarják dobni, akkor próbáld meg bátran, de ne felejtsd el kiheréltetni, ez is segíteni fogja a jó kapcsolat kialakulását köztetek.
2014. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah, mindig jot tesz a kapcsolatnak, ha a masikat kiherelteted. :P


De komolyra forditva a szot, siman megszokna teged. A macskak nagyon halasak tudnak lenni, ha van miert.

(Es igen, az ivartalanitas a macska viselkedesere is pozitiv hatassal van, sokkal kevesbe lesz agresziv. (Elfojtott, es kimutatott agreszio szempontjabol is)

2014. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Cica menhelyről hoznám el.Gyönyörű,fekete bundájú,barátságos cica.Remélem,hogyha befogadom,akkor meg fog tudni szeretni engem és az új otthonát :)
2014. máj. 18. 17:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtam vágj bele!

Én egy éves menhelyi cicát fogadtam be és ennyi szeretetet, amit ő tud adni, még embertől sem kaptam..

2014. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Simán megszokna, csupán foglalkozni kell vele.
2014. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan
2014. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is több mint egyéves cicát fogadtam be,nagyon jó lett a kapcsolatunk,még a panelt is megszokta,pedig azelőtt kinti cica volt,de maghalt a gazdája.
2014. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 guszti709 válasza:
A macskák óriási intelligenciával rendelkeznek a saját érdekükben,így azt mondom,hogy nyugodtan befogadhatod és ha érzi a szeretetdet akkor hű társra találsz benne Te is!!!
2014. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
az én macskám 20 éves és nem csak embert hanem kutyákat is megszokott
2014. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!