Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közvetítőn keresztül érdemes...

Közvetítőn keresztül érdemes ma kimenni Angliába dolgozni? Egyáltalán mi van ha nem tudom megszokni a légkört? Egyébként nehéz megbarátkozni az ottani légkörrel, emberekkel? 29/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyan közvetítő cégről amelyik nem húzza le anyagilag az embert..Általában a legtöbb becsapós..

Hogy mi van ha nem tudod megszokni a légkört? Semmi.Akkor hazamész.

Én 3 éve élek Angliában.Az emberek nem sok vizet kavarnak..A magyarok akik normálisak igyekeznek magukban lenni,vagy csak igazán szűk körben mozogni..A legtöbb magyar képes a másik magyart is becsapni.Idegenekkel nincs gond hiszen mindenki éli a maga életét.Az angol időjárást 3 év után sem tudtam megszokni..Most nyáron van csak nyáron ilyen jó idő..Általában esős,szeles,hideg a nyár is..Az állandó eső engem le tud hangolni rendesen..Sokan inkább az időjárás miatt mennek vissza vagy tovább más országba...

31/N

2010. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, jobban jársz, ha mindent magad intézel.

Fontos, hogy tudj angolul.

A megbarátkozás személyiségfüggő: én pl. nem vagyok overly-friendly, pont bejön az az udvarias távolságtartás, ami az angolokban van (mások szerint tartózkodóak és felületesek, és ezzel is egyet tudok érteni), könnyebb a többi immigránssal barátkozni, mint velük.

Az időjárás, az tényleg ratyi, bár van akinek bejön. Én nem szeretek naponta többször is 2-3 perces esőktől megázni :-D

Van viszont az egész helynek valami varázslatos kisugárzása, ami miatt nekem hosszú évek óta nagy szerelem. Azt is szeretem, hogy az emberek nem olyan idegbetegek, mint Mo-n.

Milyen szakmával és nyelvtudással szeretnél belevágni?

2010. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyelvtudásom alapfokú "C", de folyamatosan fejlesztem magam, úgyhogy közelítek a középfokhoz. Szakmám informatikus, de nem főiskolai és itthon sem abban dolgozom.
2010. júl. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!