Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivókutat érdemes venni macskának?

Ivókutat érdemes venni macskának?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek, kinek mi a tapasztalata? Iszik belőle a cica?

2014. febr. 1. 19:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Itatókút*
2014. febr. 1. 19:59
 2/12 anonim válasza:
igen iszik érdemes venni nekem is van
2014. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és megkérdezhetem, melyik fajta van neked?
2014. febr. 2. 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem az első vagyok, de azért válaszolok. Mi ilyet vettünk:

[link]

Bár itt azt írják hogy kutyának van, de elég kis méretű az itató, szóval inkább kistestű kutyának vagy macskának való.

Mi olcsón jutottunk hozzá, 3000 ft-ért. A 3 macskánkból csak az egyik ivott belőle, de Ő szerette. A másik kettő rá sem nézett soha, nem érdekelte őket. Szóval elég lutri hogy tetszeni fog-e majd a macskának vagy sem, és rendes áron igencsak drága is. Szóval gondoljátok meg, mert lehet hogy kidobott pénz lesz.

Egyébként maga a szerkezet nem rossz, nem fogyaszt túl sokat és nem is hangos. Kell bele venni szűrőt és rendszeresen kell cserélni, különben eltömődik és hamar tönkremegy a motor.

2014. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, nagyon elgondolkodom én is rajta, mert nem vagyok benne biztos, hogy inna belőle. Egyébként néztem én is azt a fajtát, amit belinkeltél, elég jónak tűnt, csak kérdés használná-e...
2014. febr. 5. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez lutri. Esetleg az adhat némi támpontot, hogy szeret-e a cica folyóvízből inni, csöpögő csapból ilyesmi. Mert amelyik nálunk használta a kutat az rendszeresen kért csapból is inni. Ha a tiétek is ilyen akkor biztos a kutat is szeretni fogja.
2014. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én macskám kizárólag olyan helyekről ivott, amik nem arra voltak kitalálva. Esővízzel teli vödög, vagy edény, akvárium, mosogató stb
2014. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólásokat. Az én cicámnak nagyon fontos hogy sokat igyon, mert vesebeteg. A lakásban van sok helyen kitéve neki víz, de mostanában a mosdóhoz megy fel, és onnan kér vizet. Nem tudom, másnak milyen a cicája, de az enyém olyan, mintha nem látná a vizet. Ez elég hülyén hangzik, de mikor megmozgatom, hogy van benne, akkor rájön hogy ott van előtte, és iszik. Ezért is gondoltam, mikor megláttam hogy van ilyen itatókút, mert abban mozog a víz.
2014. febr. 15. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a mosdóból kér vizet akkor neki nagyon megéri. Meg annyira ezek már nem drágák, ha nagyon fontos, hogy sokat igyon így is úgy is megéri kipróbálni. Nekem a zooplusról van, egy catit kút, az enyém imádja, előtte ő a kádban várta, hogy megnyissam a csapot. Tálból is iszik, de a kútból többet és szívesebben. Nekem ilyen van: [link]


Akarok majd egy másikat is, ilyet: [link]

2014. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. Mindenképpen fogok venni egyet, csak még nem döntöttem el, melyik lenne a legjobb. Azt a fajtát is néztem, amit Te szeretnél venni, nagyon vicces videók vannak fent a youtube-on :)

Ezeken gondolkodom:

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem tudom melyiktől nem félne, de azért fel is keltse az érdeklődését... :) nehéz kérdés.

2014. febr. 26. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!