Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák mit éreznek, mikor...

A cicák mit éreznek, mikor elválasztják őket?

Figyelt kérdés
Mikor pl a kiscicák már elég nagyok, hogy elválasszák az alomból. Ilyenkor ez megviseli őket?
2009. dec. 28. 22:40
 1/6 Pityupocse válasza:
100%
nagyon hamar be tudnak illeszkedni a zuj kornyezetukbe! Termeszetesen muszaj torodjenek az uj jovevennyel, es nem csak napi 1x kajat dobni ele!
2009. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én utáltam, sokáig hiányzott az anyukám! Nyau!
2009. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban hiányolhatják az anyjukat és a testvéreiket, de nagyon hamar beilleszkednek az új családba.
2009. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
az anya macska ha észreveszi akkor kaját hord körbe az udvarban vagy a házban és nyávog neki. én sírtam is annyira sajnáltam.:(
2009. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit éreznek ilyenkor mivel nem cicának születtem, de kell egy kis idő mire megszokják, de igen az az anyukákat is eléggé megviseli ha még kicsi, de van olyan is, mikor az anya nem akar egy cicust szoptatni, mert sok már neki, vagy nem életre való. (tom h nem ide tartozik :D)
2009. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az anya még sokáig jávogva keresi a kölyköket.

A kölykök először elbújnak az ágy alá, de másnap már úgy járkálnak, mintha 100 éve ott laknának.

A kiscica beilleszkedése attól függ, hogy mennyire van szocializálva.

2009. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!