Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicáimnak csípásak a...

A kiscicáimnak csípásak a szemei és begyulladnak, mit tehetek hogy elmúljon nekik?

Figyelt kérdés
kamillával mosogatom nekik,de reggelre uganúgy leragadnak a szemeik:(
2008. júl. 29. 09:18
 1/3 anonim válasza:
74%

Először is, az okot kell kideríteni. Valószínűleg huzatos helyen vannak. Vidd őket máshova.

A kamillás víz nagyon jó, naponta 2x-3x ajánlott.

Állatorvos írhat fel rá szemcseppet is.

Egyébként 7-10 nap után kitisztul, ha kamillázod.

2008. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,egyetértek az előző hozzászólóval,a kiscicáknál gyakran van ilyen,én kamillázni szoktam,nekem bevált!:)

Sok sikert!

2008. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogyha megkérdezed az állatorvos ő nem fogja ajánlani a kammilát, mert nem jó a szemmnek, a kamilla sokmindenre jo de erre nem, nekem volt egy macskám ilyne volt a szeme mindig, én is kamilláztam neki, azt gondolva hogy majd jobb lesz azonban itt van öregen és az orvos tisztára lecseszett, hogy a macskámnak tönkre vágtam a szemét, mert ezt nem szabad zemre alkalmazni... Egyépként lehet venni tipikusan szem tisztitó folyadékot, ami erre való, keress egy ilyet és ez be fog vállni, és még a macskádnak a szemét se teszed tönkre!
2008. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!