Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek alapján nagy az esélye,...

Ezek alapján nagy az esélye, hogy bolhás a cicusom?

Figyelt kérdés
2 hónaposan hoztuk el, udvaron nevelkedett kb. 8 macskusszal együtt. Félperzsa, szóval nehezen lehet átkutati a szőrét, találtam rajta kis kemény fekete golyókat(bolhakaki?). Körülbelül 10 percenként egyszer megvakarja a pofáját. Van egy szőrös fehér lepedőm, azon aludt, megnéztem, azon is vannak fekete golyók, viszont sokkal puhábbak és kilóg belőlük ilyen kis szőr úgyhogy szerintem az valami textil lehet. Engem még nem csípett meg semmi. Mindezeket tudva, nagy esély van a bolhákra?
2014. máj. 20. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Valahogy nèzd át de szerintem is bolhàs :)
2014. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi pont elég hogy kint nevelkedett... azaz tuti bolhás. Vegyél spot on-t amit a bőrére kell csöpögtetni. A bolhanyakörvek nem sokat érnek.
2014. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!