Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítenél nekem?

Segítenél nekem?

Figyelt kérdés
A macskám harmadik napja nem eszik.De semmit.Hiába kínálom a kedvenceivel.Inni iszik,széklete volt. Mi baja lehet?

2014. máj. 25. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod ezt így látatlanba elég nehéz lenne megmondani...lehet csak melege van,de én a helyedbe állatorvoshoz vinném!!
2014. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha harmadik napja nem eszik, akkor akkor mindenfelekeppen nezesd meg allatorvossal.

De ha kijaros, nem lehet, hogy vadaszik annyit, ami eleg neki ebben a melegben?

Tehat, nem az a igazi kerdes, hogy eszik-e, hanem, hogy ez latszik is rajta?

(Ha egy macska harmadik napja nem eszik, az boven latszik rajta)

2014. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Nem kijárós.A kedve jó,játszik is.A hasán látszik,hogy fogyott,Az előbb megevett vagy 10 szem száraztápot.Ha így marad,akkor hétfőn az orvosnál kezdünk.
2014. máj. 25. 12:35
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy csak nem éhes mert valahol máshol evett már. De nézesd meg egy állatorvossal a biztonság kedvéjért! :)
2014. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lázas macska nem eszik, nem iszik.

Próbáld etetni fecskendővel, kiskanállal vízzel highított, gyereknek való,húsos bébiétellel, hogy kihúzzátok hétfőig.

2014. dec. 6. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!