Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a kiscicák...

Mit tegyek, hogy a kiscicák ne féljenek mindenkitől?

Figyelt kérdés

2 napja vettem magamhoz 3, 6 hetes kiscicát és nagyon félnek mindenkitől.

Mit tegyek, hogy megszeressenek vagy, hogy ne buljanak el mindig?


2014. máj. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még csak 2 napja vannak nálad, akkor még szokatlan nekik a hely és az emberek. De ha folyton jól eteted őket, akkor hamar megszoknak és elbújás helyett az öledben fognak dorombolni.
2014. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nagyon kevés idő. nekem egy 6-7 hónapos cicával kellett 3 hónap, hogy tőlem ne féljen, ha jön valaki, még mindig elbújik. előlem már nem, itt alszik mellettem, hagyja, hogy simogassam, dorombolt, viszont megfogni még nem tudom, és nem is jön az ölembe sem. türelem.
2014. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha rajtad kívül másoktól elbújik, mert a gonosz emberektől leginkább azok a cicák vannak veszélyben akik gyanútlanul megállnak mindenkinek.
2014. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj, hát ő szobacica egyelőre, és később se nagyon akarom hozzászoktatni, hogy eljárkáljon, max az udvarra, mert nem messze van egy főút. egyelőre nem mer kimenni se, én kint ülök, ajtó nyitva, nem jön ki. úgy értettem, ha jön hozzám valaki meglátogatni, elbújik.
2014. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!