Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem játszik? Ez normális...

Miért nem játszik? Ez normális? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

9 hónapos cicám nem szokott játszani és nem is tudom sehogy sem rávenni. Már jó régóta ilyen. Amúgy bújós-dorombolós szeretnivaló :)

Ivartalanítva van, rendszeresen látja orvos, nem beteg. Mi lehet a baj? Másnak is van olyan cicája, aki nem játszik? Jelent ez valami problémát?


2009. dec. 30. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát az enyém nem játszik velem csak egyedül:(....7 hós volt mikor a hidegről behoztuk,van játszótársa akit 2 nappal előtte találtunk me gő most van egy éves körül,de vele sem játszik:(

Ráadásul undok is!!mindent szétkapar(és az nem nevezhető játéknak),ledönti a virágokat(kivéve mikor nem vagyunk ott. és még sorolhatnám

2009. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj,nagyanyám macskái sem játékossak,csak hizelegni tudnak meg inkább egymást kergetik..,3-an vannak:)
2009. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az előző cicám alig játszott nagyon nyugodt természetü cica volt.A mostani meg elénk hozza a játékait hogy játszunk vele
2009. dec. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen fajta a cica? ez nem baj, mamám macskája sem játszik soha...
2009. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Félperzsa.

Egyébként tündéri kis ragaszkodó jószág :)

Csak nem játszik soha :S Egész nap szinte alszik

2009. dec. 31. 10:33
 6/13 anonim ***** válasza:
"Egész nap szinte alszik" Akárcsak Garfield:D
2009. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy az ivartalanított állatok nyugodttabbak.Szerintem nincs semmi baja,csak ilyen a természete.Az én régi cicám sem játszott.Nagyon ritkán tudtam rávenni.
2009. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne félj semmi baja nincs! Sajnos nekem nemrégen elkellett altatni a 20 éves cicámat! Ő kiskora óta aludt bújt lustálkodott!

Most van egy 7 hónapos cicám aki mindig játszani akar , nem nagyon szeret bújni inkább csak játszani! Sajnos még este is folyamatosan szaladgál a szobámba!

2010. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én cicám se játszott már egy bizonyos kor után. evvan, nem olyanok mint a kutyák, hogy még 6 évesen is boldogan szaladnak minden eldobott szirszar után :)
2010. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én cicám kölyökként került hozzánk. Pár hónapos koráig játékos volt, majd megváltozott a viselkedése. Nem játszott, úgy ahogy a tiéd sem, viszont bújos maradt. Elkezdtünk olvasgatni, kutakodni, hogy mi baja lehet. Arra a következtésre jutottunk, hogy magányos. A nap nagy részében nem vagyunk itthon, ő egyedül gubbaszt a lakásban. Kapott egy társat, azóta visszatért régi önmagához és velünk is barátságosabb.
2010. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!