Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem játszik? Ez normális...

Miért nem játszik? Ez normális? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

9 hónapos cicám nem szokott játszani és nem is tudom sehogy sem rávenni. Már jó régóta ilyen. Amúgy bújós-dorombolós szeretnivaló :)

Ivartalanítva van, rendszeresen látja orvos, nem beteg. Mi lehet a baj? Másnak is van olyan cicája, aki nem játszik? Jelent ez valami problémát?


2009. dec. 30. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baja sincs. Az én cicáim sem játszanak mindig. És az sem baj, hogy egész nap alszik. A mi cicáink is ilyenek. :)
2010. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vegyél tollas botot, az enyém azt szereti legjobban (a nála állatokon kívül). A lényeg a játékban, hogy a vadászösztönét fejleszd - bár van cica, aki nem szeret annyira vadászni...
2010. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

-Elkezdesz vele játszani. Ehhez kitartás kell, mert az első hetekben nem lesz hozzá kedve, de majd belejön

-Örökbefogadsz mellé egy másik cicát, aki játszik majd vele. Nekünk is egy éves kora körül kezdett szomorkodós lenni a cicánk, akkor befogadtunk mellé egy picit. Jó ötlet volt, mert ketten jobban elvannak (már 4 éve és még mindig játszanak, de már azért nyugisabban)

2010. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!