Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt ilyet?...

Más is tapasztalt ilyet? Gyógyszerszagú vizelet rohanjak vagy ez normális? Első babámnál nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerszagú? Mintha acetonos lenne? Ivott eleget, volt elég pisis pelus? Akkor szokott ilyen lenni. Kiszáradt állapotot szokott jelezni, a szervezet elkezd lebontani valamit -talán fehérjét, nem emlékszem. Karikás a szeme alja, bágyadt?
2011. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress meg orvost vele. Remélem, h nincs nagy baj, de mindenesetre nem hangzik jól.
2011. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elnézést rosszul irtam 17 hetes km vagyok és nekem van ilyen problémám.
2011. aug. 19. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegségre is utalhat!!!
2011. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rád vonatkoznak a kérdések: voltál elégszer mosdóban? Nem karikás a szemed alja? Nem vagy túl bágyadt, fáradékony?
2011. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fáradékonynak fáradékony vagyok dehát ezt a terhesség is okozhatja mert az elejétől ilyen vagyok.

köszönöm az eddigi válaszokat

2011. aug. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!