Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki merjem engedni a kiscicákat?

Ki merjem engedni a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Van 5 kisciciánk, 6 hetesek, eddig a garázsban voltak, néha jöttek csak ki 1-1 órára a mi felügyeletünkkel. Elmenni biztos nem fognak, maradnak a garázs előtt, az is csoda ha az udvar végébe elmennek, de rohannak vissza a helyükre ill. az anyjukhoz. Mostmár szívesen kiengednénk az egész udvarba felügyelet nélkül is őket, az egyetlen amitől félek, a kutyánk. Van egy nagy németjuhászunk, nem épp macskabarát, bár az anyjukat már megszokta. Egyszer kiengedtük megnézni a kiscicákat, nem bántotta őket, végignyaldosta csak.. Amúgy be van zárva most egy másik udvarrészbe. Szerintetek a kiscicák vannak olyan buták, hogy bemennek hozzá, vagy nem mennének? Kin voltak, elég közel mentek a kutyától elválasztó kerítéshez, inkább visszahoztam őket. Nem biztos, hogy bántaná, de lehet felidegesítené a kutyánkat, hogy ők kint lehetnek velünk, ő meg be van zárva, és emiatt bántaná. Na lehet elég értelmetlenül írtam, mert nagyon siettem, de a lényeg, hogy szerintetek bemennének-e a cicák a kutyához, ha felügyelet nélkül vannak kint? Inkább maradjanak a garázsba bezárva és csak néha jöhessenek ki velünk?
2014. máj. 31. 14:57
 1/1 Medvi ***** válasza:
100%
Egyenlőre csak felügyelet mellett engedd ki őket, aztán lassan talán összeszoknak, elég normálisnak tűnik a kutyád. Ha nőstény, akkor jobban elfogadja majd őket, a kankutyák sokkal veszélyesebbek.
2014. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!