Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férges a cicám?

Férges a cicám?

Figyelt kérdés
Már 10 hete, hogy ott van nálam a cicám. Rengeteg bolha volt benne. Kitisztítottuk. Később észre vettük, hogy férges. Elvittük klinikára ott az orvos adott féreghajtó pasztát neki, majd mondta, hogy menjünk vissza. 2 hete voltunk az orvosnál és még mindig látom a popsijánál a fehér kukacokat. Vigyem el újra? vagy ez már az utó ami kijön belőle?

2014. jún. 3. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig vinni, vegyél állatpatikában otthonra is, és 2-3 hetente adjad neki. Akkor is kell adni, ha nem látod, hogy van benne, mert visszafertőződnek.

Ha látod a fenekén, akkor sok lehet benne, ilyenkor rá is lehet ismételni, nem kell kivárni a 2 hetet.

2014. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod milyen pasztát kapott?

Csak mert pl a Flubenol pasztát fertőzöttség esetén alapon úgy kell adni hogy egymást követő két nap, majd 2 hét ,múlva ugyan így egymást követő két nap.


Tapasztalat hogy különben nem ér semmit.

Én ilyet vettem, szintén erősen férges cicának, először én se olastam el rendesen csak beadtam az írt adagot de csak egyszer. Majd egy hét múlva láttam hogy még mindig mászik ki a fenekéből a féreg. Ekkor vettem fel kapcsolatot állatorvossal, aki tájékoztatott hogy a fent leírt módon kell adni. Egy hete adtam be neki 2 egymást követő napon és azóta nem látszanak a férgek, jövő héten ismétlek.

2014. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pasztát kaptunk 2 adagot. Az állatorvos azt mondta, hogy adjam be neki most az első adagot majd ismételjek 3 hét múlva. Az elmúlt 2napban nem láttam semmit se a popsiján. Ma reggel vettem észre.
2014. jún. 3. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyis kell vinnem a héten majd oltásra is most néztem. Majd akkor mondom az orvosnak, hogy mi a helyzet.
2014. jún. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!