Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék macskát, de félek...

Szeretnék macskát, de félek szétszedné a bőrbútorokat. Lehet valamit tenni az ellen, hogy ne kaparjon szét egy bútort se?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy hiába veszek kaparófát attól még élesíteni fogja a karmait a többi bútoron is. Arról, hogy le szidjam bármiért is meg szó sem lehet.

2014. jún. 3. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Letakaráshoz tulajdonképpen egy vastagabb pokróc is megteszi :D

Anno a mi cicánk is kinézte magának a vagyont érő bőr ülőgarnitúrát a nappaliban, de pár hangosabb szó, orrkoppintás és földre lerakás megtette a hatását. Azóta nincs letakarva egy bútor sem, ő pedig békésen fekszik a szőnyegen vagy a kanapén - kaparászás nélkül. Kaparófa meg legyen :) A macskamentán kívül próbálhatod úgyis rászoktatni h a kis mancsát finoman végighuzod a kaparófán, esetleg ha használja megsimogatod mert ügyes cica volt. (Nem kutya, de a cicák is felfogják h jól csináltak vmit ha kellőképpen tudatod velük:D)

2014. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne tarts macskát és levan a gond.

Bármennyi kaparófa is lesz, egy-két bútort úgyis tönkre fog tenni. akinek a tárgyak fontosabbak mint az élőlények, az ne tartson állatot, szeretgesse a tárgyait.

2014. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Cseh Júlia válasza:
Hát...lehet kapni ilyen spray-t amivel ha befújsz egy bútort, vagy valamit akkor annak rossz íze lesz és a cicák, kutyák, bármilyen állatok nem rágják szét.
2014. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Millaxi ***** válasza:
22%
legyen kinti macskád
2014. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat, kinti macskát nem szeretnék forgalmas út mellett lakom
2014. jún. 17. 01:06
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem minden macasek ilyen ádáz..

Én kb. 1 évest fogadtam örökbe, ahogy megláttam, amint a kanapé szélén kapar, rögtön odaszögeltem a kaparófát. Okos cica, azóta csak azt használja!!

2014. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A naracs illatát nem szeretik a macskák, ha csepegtetsz egy kicsit a bútorok köré (nem rájuk, h szétmarjon mindent), vagy narancshéjat raksz a bútorokhoz :3
2014. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!