Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák oltása Németországa...

Kingushka kérdése:

Macskák oltása Németországa utazáskor mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy kiscicát,de még az eredeti gazdijánál van,mert Mi Németországba vagyunk jelenleg! Megkértük a gazdit hogy ami szükséges azokat inzézze már el a cicának hogy egyből tudjuk kihozni!

Na most a gazdi azt mondta hogy 30-35 ezer az össze oltás plusz az egyebek! Én ezt eléggé sokallom!

Tudom hogy kell Neki útlevél meg chip meg veszettség elleni,meg féregtelenítés,mert van már egy cicánk,de akkor Neki kb 16 ezerből megvolt minden!

Jól érzem hogy ez sok?



2014. jún. 7. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen idős a cica és konkrétan milyen oltásokat kapna. Tegyük fel, hogy nem olcsó az orvos, 5000 az oltás, az útlevél, a chip, még mindig csak 15.000-nél járunk.


Egyébként milyen idős lesz a cica az utazáskor? Ha 3 hónapnál idősebb, 21 napot várni kell az oltás dátumától számítva. Ha fiatalabb, akkor viszont elvileg még érvényes a lista, amin azok az országok szerepelnek, amik engedélyezik az útlevéllel, de veszettség elleni oltás nélküli utazást, köztük Németország.

2014. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a veszetség ellen oltással tisztában vagyok!

Mint tólag kiderült a cica még csak féregtelenítve volt, és ezen kívül nincs még egy oltása sem! Szóval így már megvan miért ekkora ez az ár! :(

Hát nem baj,ha kell akkor kell! A legfontosabb hogy a cica egészséges és Boldog legyen. :)

2014. jún. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!