Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy dülöngélve a macskám?

Miért megy dülöngélve a macskám?

Figyelt kérdés
Van 3 darab 6 hetes kiscicám, be vannak zárva szinte egész nap a garázsba még, néha kijöhetnek, ha mi is kint vagyunk. De eddig semmi baja nem volt, játszottak, futottak.. Most engedtük ki őket, és az egyik dülöngélve megy. Mint az anyja, akit szintén most hoztunk haza, most volt ivartalaníttatva. de az anyjuk persze érthető módon csinálja.. A kicsivel mi baj lehet? Nem evett szerintem semmit, vagyis a garázsba nincs semmi olyan.. A többinek semmi baja. Lehet, hogy attól, hogy leugrott magasról és beütötte talán a fejét vagy valami? Bár mindig leugranak magasról meg esnek időnként egyet..
2014. jún. 13. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Berugott:)
2014. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
1# én is erre gondoltam:DD
2014. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kérlek ne vicceljetek, én nagyon félek.. egy már meghalt pár hete. de mondjuk az más, érthetőbb okból ő viszont most hirtelen lett ilyen és nagyon aggódok érte. csak fekszik..
2014. jún. 13. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán enm rumos tejjel kéne itatni. :D Ivartalanítva? Ajj szegény jószág. Ha pár nap mulva is ezt csinálja vigyétek vissza az orvoshoz. Ha erre volt pénzetek akkor erre is kell, hogy legyen. :D
2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dokihoz kéne vinni, mert vannak oylan betegségek, melyek a központi idegrendszer támadják ami egyensúlyvesztéssel jár.

A dülöngélés egyébként a fagyállós mérgezés tipikus jele is, ami nem lenne meglepő egy garázsban, ha elől lett hagyva a fagyálló folyadék és beleittak, vagy felnyalták.

Ezért érdemes lenne azonnal dokihoz vinni.

2014. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a dokit, holnap reggel elvisszük az összes macskát, az anyát is, azt mondta most sok a macskavírus, tele van minden karanténuk macskákkal de még így is sorba elpusztulnak és nagy esély van, hogy nekünk is mind fertőzött, és a kicsik nem valószínű, hogy túlélik, csak ha nagyon erősek:(
2014. jún. 13. 20:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a kicsi meghalt.. :(
2014. jún. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!