Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. van egy macskám aki...

S. O. S. van egy macskám aki a szomszédba fialt /nem lakik ott senki és átszoktunk menni/ bírom őket etetni de egyet megakarunk tartani és ő nem is az hogy fél hanem bátortalan meg bírom simizni csak nem tudom hogy kapjam el?!

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod simizni, miért nem tudod megfogni? Nem értem a kérdést...
2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig az enyém is hagyja a simogatást már - 3 hónap kellett hozzá - de megfogni bizony nem lehet.
2014. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A megfogást és felvevést nem tűrő de simogatást már tűrő cicát a következőképpen szoktathatjuk rá, hogy engedje megfogni majd felvenni magát:


Pár napig úgy simizzük, hogy a hátát a bal kézzel, mellkasát jobb kézzel.

Ha már engedi a mellkasát simogatni, azután pár napig úgy kell simizni, hogy miközben balkézzel simogatod a hátát, jobb kézzel a hasa felől megtámasztod a mellkasát a tenyereddel úgy, hogy mutatóujjad a két első lába között legyen, hüvelykujjad a jobb első lába mögött a hónalján keresztül támasztja az oldalát, a másik három ujjad meg a a bal első lába mögött a hónalja felöl támasztja a bal oldalát, így tulajdonképpen a tenyereden támaszkodik a mellkasával, lábai az ujjaid között lógnak.

Először pár napig csak szokja, hogy ott van a kezed miközben a hátát simized.

Majd pár napig úgy simized, hogy a tenyereddel kicsit megemeled a mellkasát, hogy első lábai levegőben legyenek, de a két hátsó lábai még mindig a földön maradjanak.

Ha már engedi simizés közben megemelni a mellkasát, bal kézzel közben a hátsó combjait tenyérbe támasztva felvehető. A mellkas tehát tenyérbe támasztva, feneke meg combhajlatnál tenyérbe támasztva.


Ha valamelyik fázisnál tiltakozik, akkor térj vissza arra a fázisra amit még engedett, ne erőltesd.

2014. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló mert ha úgy nyúlok akkor elfut azt meg nem akartam hogy megijedjen! Többieknek köszi a válaszokat már megbírtuk fogni itt van velünk már lassan egy hete!!:)
2014. jún. 17. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
egy hete? nekem három hónapig tatrtott, mire hagyta magát simogatni:)) de már jön velem aludni, s itt dorombol mellettem. de amit írt a hármas, próbálgatom. türelem, ő félvad cica volt, kint született, nem volt emberekhez szokva, és rajtam kívül mindenkitől fél még, ha jön valaki, színét se látni.
2014. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.válaszoló ismerős az érzés :D
2014. jún. 20. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!