Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap altatták el a macskámat...

Tegnap altatták el a macskámat. Hogyan fogadjam el, hogy már nincs velem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öreg volt?
2014. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Átéltem.

Sírj, zokogj, kiabálj (én ezt tettem). Nézni az üres lakást, ahonnan hiányzik egy megszokott kis élet és már soha nem jön vissza, szinte elviselhetetlen.

Tudom, ilyenkor sokan azt mondják, soha többé cica, de rajtam csak az segített, hogy pár napon belül elkezdtem menhelyi cicákat keresni. Annyian vannak,akik otthonra vágynak, közülük megmenthetsz egyet, rajta segítesz és magadon is, eltereli a figyelmed és őt is meg fogod szeretni, hidd el!

2014. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg hozz ki egy kutyát.
2014. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 éves. Éppen ma,hogy elhoztuk. :( Van kutyánk,de ő nagy Kuvasz és nem igazán az akivel nagyon lehet játszani. Macskát pedig most nem szeretnék és semmilyen állatot mert mindig amikor a szívemhez nőnek,megszokom őket akkor valami baj lesz velük.
2014. jún. 13. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem kell elfogadnod egy szeretted elvesztését, majd idővel könnyebb lesz.

Amit tehetsz:

-eltemeted, meggyászolod, ültetsz főlé fát, bokrot, virágot

-ha van róla kép, videó, kedvenc tárgya, azokat megőrzöd.

-leírsz róla mindent ami eszedbe jut, és azt megőrzöd.

-Megmentesz helyette egy másik kis életet ezzel is beintesz a halálnak, mert megteheted.

2014. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:')
2014. jún. 14. 11:04
 7/9 bloodbunny válasza:
Az a kérdés, hány éves vagy. Én 66 múltam, két éve halt meg a 18 éves cicám. Nem veszek magamhoz többet, mert nem vagyok egészséges, és a macskának nem lenne jó, ha túlélne. De ha 10 évvel fiatalabb lennék és egészségesebb, azonnal befogadnék egy menhelyi macsekot.
2014. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok :)
2014. jún. 15. 10:44
 9/9 anonim válasza:
En is ateltem ezt.Probald meg elfogadni, hogy nincs veled tobbet. Gondolj arra , hogy neki jo ott ahol van.
2014. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!