Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan adhatom ezt a tápot a...

Hogyan adhatom ezt a tápot a cicáimnak? Egyáltalán adhatom nekik?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 2,5 kilós Pet Balance Medica tápot, ami vesebeteg cicáknak való, vagyis az van ráírva, hogy húgykő elleni diétás eledel. Az én két felnőtt cicám viszont teljesen egészséges, sohasem volt még semmi ilyen probléma (egy ivartalanított 2 éves kandúr, és egy 3 éves ivartalanított nőstény). Viszont a tápon az áll, hogy dokival kéne egyeztetni és hasonlók. Ma nincs doki, csak ezért nem akarok az ügyeletre futni, ezért gondoltam, itt megpróbálom. Szóval a kérdés: adhatom-e ezt a tápot én a makk egészséges cicáimnak, nem lesz tőle semmi bajuk? Esetleg más, normál táppal bekeverve? Ha keverve, milyen arányban? Szerencsére egy ismerősöm sincs, akinek ilyen tápra lenne szüksége, így továbbajándékozni nemigen tudom. Lesz ettől valami bajuk?

2014. jún. 15. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt találod a leírást, hogy mely betegségek esetén ellenjavallt, egyébként szerintem adhatod nekik.

[link]

2014. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez áll a zacskón is. Akkor ha ezt etetem velük (nem huzamosabb ideig, csak amíg ez az adag el nem fogy, addig is felesbe egy sima Acana felnőtt táppal) attól nem lesz problémájuk?
2014. jún. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!