Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kóbor macska a a sufniba...

Egy kóbor macska a a sufniba fialt. De a német juhászkutyám megtalálta kivette és hordozta a szájába, nyaldosta, játszott vele. Lehet a kis macskának valami baja, anyja nem fogja elhagyni?

Figyelt kérdés
én vissza tettem de tiszta kutya nyál volt attól félek hogy az anyja elfog fordulni tőle mert érzi rajta a kutya szagát. valamint tartok attól is hogy a kis macska valamint az én kutyám is kaphat valami betegséget. (a macska az egyik szemét még nem nyitotta ki nem tudom ez mit jelent és hogy mennyi idős lehet) Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 17. 13:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok jófej. Az én határozatlanságomból kifolyólag lehet, hogy elpusztul. Amikor úgy döntöttem , hogy majd én felnevelem megnéztem nem találtam sehol azt hittem szerencsére elvitte az anyja, délután sírást hallottam de elég élettelenül hangzott , meg néztem , megkellet keresnem , elvolt bújva, de akkor már lábra sem tudod állni. Szemügyre vettem televolt bolhával kullancsal szerintem férges is volt meg mértem a lázát nem volt hőmérséklete , már félig ki is volt száradva , azonnal bevittem az állatkórházba ahol ellátták kapott infúziót, ha rendbe jön akkor fajtamentőkhöz kerül az mondtam a dokinak mert , én nem lennék a legjobb gazdája. Lehet, hogy a kutyát se tűri meg és elhagyna minket , legjobb lenne ha egy panellakásba kerülne. Holnap érdeklődök a hogyléte felől. De valószinűleg a kutyám is férges és bolhás lett, őt is lekel kezelnem. :(
2014. jún. 20. 21:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Igenis jó fej vagy, mert nem hagytad a sorsára, hanem elvitted dokihoz még ilyen állapotban is :)

Első voltam, majd írd meg légyszi, mi van a cicával.

2014. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!