Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak egy kiscicával,...

Mit csináljak egy kiscicával, amelyik a lakótelepen sír?

Figyelt kérdés
Én nem hozhatom fel, van cicám és félnék attól is, hogy elkap valamit. De nem hagyhatom ott a cicát. Este van, most lemegyek és megnézem, hátha megtalálom, hol sír. De ha megvan, mit tegyek vele? Kérlek, írjatok segítséget, nem tölthetem így az éjszakát! Budapest..
2014. jún. 19. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod felvinni, legalább ennivalót vigyél le neki! Bár nekem nem lenne szívem otthagyni. Semmi baja nem lesz tőle a másik cicádnak. Mi kertes házban lakunk, a macskáim mind kijárósak, ezer másik macskával találkoznak, mégsem kaptak el még soha semmilyen fertőzést.
2014. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fent van egy fán 2napja!!!!!!! Kiscica! keresek valaki állatmentőt
2014. jún. 19. 21:48
 3/12 anonim válasza:
0%
menj ki lapáttal, aztán csapd agyon
2014. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor marad a reménytelen szélmalomharc:

*Hátha valamelyik ismerős bevállalja

*A menhelyek jó pénzzért befogadják (legutóbb fejenként 10 000 HUF)

2014. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyere ide, téged azonnal agyon csaplak!
2014. jún. 19. 21:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek, fekete kiscica. Levesszük, fogadja be valaki!
2014. jún. 19. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Vidd haza, adj neki enni és inni. Zárd külön szobába, ha félted a tiédtől. Csinálj róla előnyös fényképeket és tedd fel hirdetni több oldalra is (jófogás, olx stb). Én így tudtam pár nap alatt elpasszolni a kiscicáimat, persze csak olyannak adtam, aki gondját viseli és meg is beszéltük, hogy néha egy fényképet kérek róla, meg néhány szót, hogy mi a helyzet. Esetleg még képeket ragaszthatsz ki, hogy találtál kiscicát, ingyen elvihető. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtál segíteni. Lakótelepen lakom, nem hagyhatok itt nyávogni egy kiscicát egy szobába bezárva egész napra. Étel, vizet raktam ki neki, ennyit tudtam tenni. Fél, nyávog, de senki nem fogta még be. Sajnos.
2014. jún. 20. 22:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Menhely? Facebookra kiírni egy fényképpel? Ismerőseidet megkérdezni, hogy kinek kellene? Valakinek csak kell kiscica a fővárosban. :(
2014. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha aggódott volna valaki, már nem kell. Egyetlen egy embert sem találtam, akit érdekelt volna a kiscica.

Ma hajnalban megint a kétségbeesett sírására ébredtem. Láttam az ablakból, hogy ugyanott van a fán. De mást is láttam és hallottam. Dolmányos varjak gyülekeztek köré. Felöltöztem, hogy hátha a jelenlétem majd elriasztja őket, de 2 perc múlva már halálos csend volt. Halálos.

A vicc az, hogy még állatmentőknek is írtam és törölték a bejegyzésemet.. Köszönet az embereknek, nem csalódtam. Jobb, is Kiscica, hogy nem ismertél meg minket!!!

2014. jún. 21. 05:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!